Startovní listina - Hlavní závod

Vyhledávání: Podle příjmení:
Počet účastníků hlavního závodu: 287
 
     Příjmení       Jméno       Kategorie       Klub       Město       Zaplaceno
      Rak       Martin       M40             České Budějovice      
      Málek       Tomáš       M18             Havlíčkův Brod      
      Málek       Lukáš       M18             Havlíčkův Brod      
      Málek       Milan       M18             Havlíčkův Brod      
      Kořenář       Petr       M40             Havlíčkův Brod      
      Koláček       Pavel       M40             Lípa      
      Koláček       Ondřej       M18             Lípa      
      Pirkl       Pavel       M18       Liberec       Liberec      
      Bouchal       Hynek       M40       Běžecký klub Gymnázia Havlíčkův Brod       Havlíčkův Brod      
      Vondra       Filip       M18       Habry       Habry      
      Augustinová       Dana       Ž35       SK AXIOM OrBiTt Žďár n.S.       Žďár nad Sázavou      
      Jelínek       Antonín       M70       Aquaclub Havlíčkův Brod       Havlíčkův Brod      
      Vandas       Martin       M40       MARVAN       Humpolec      
      Chlád       Pavel       M40       Obec Dolní Město       Dolní Město      
      Valenta       Jiří       M50       AxiomOrbitt Žďár nad Sázavou       Žďár nad Sázavou      
      Tůma       Jan       M18             Havlíčkův Brod      
      Řádek       Pavel       M40       Biatlon Chotěboř       Chotěboř      
      Zatloukal       Jiří       M18       Štefko Running Team       Olomouc      
      Střeštík       Jan       M40             Havlíčkův Brod      
      Moravec       Jaroslav       M50             Přibyslav      
      Popek       Miloš       M18             Kožlí      
      Klement       Dušan       M40       Kléma na útěku       Světlá nad Sázavou      
      Novotný       Ondřej       M18       Čistý sport       Tábor      
      Brabenec       Miroslav       M50             Žďár nad Sázavou      
      Gruntorád       Jiří       M18       #behamesjirkou       České Budějovice      
      Marinec       Petr       M40       ACO Industries k.s.       Přibyslav      
      Šrámek       Roman       M18             Modlíkov      
      Kuntová       Pavla       Ž18       Fanatický Highland       Krásná Hora      
      Zadina       Stanislav       M50             Havlíčkův Brod      
      Lacina       Václav       M40       Havlíčkova Borová       Havlíčkova Borová      
      Dibelka       Martin       M40             Havlíčkův Brod      
      Ambrož       Stanislav       M40       Vyskytná nad Jihlavou       Vyskytná nad Jihlavou      
      Novotný (Chameleon)       Martin       M40             Havlíčkův Brod      
      Rojka       Jiří       M40       Běžecký klub Gymnázia Havlíčkův Brod       Chotěboř      
      Hodulik       Petr       M18       Lebky 1.vr       Radešín      
      Rada       Zdeněk       M18             Jaroměř      
      Zvolánek       Miras       M18       Krucemburk       Krucemburk      
      Derfl       Jiří       M50       KRUCEMBURK       Praha      
      Bartík       David       M18       MST Jihlava       Jihlava      
      Dvořák       David       M18       Sokol Bezděkov       Chotěboř      
      Pavlas       Antonín       M60             Přibyslav      
      Havranek       Josef       M35             Bratčice 111      
      Zvolánková       Kateřina       Ž18             Chotěboř      
      Řádková       Helena       Ž35       SDH Bezděkov       Bezděkov      
      Krupauer       Martin       M40             Knyk      
      Lebdušková       Jana       Ž35             Třemošnice      
      Buzek       Oldřich       M50             Praha      
      Rejhon       Jiří       M40             Havlíčkův Brod      
      Duben       Pavel       M50       Město MP Havlíčkův Brod       Havlíčkův Brod      
      Kubát       Jiří       M18       Přibyslav       Přibyslav      
      Strašil       Miroslav       M40             Přibyslav      
      Holub       Martin       M40             Chotěboř      
      Kučírek       Petr       M50             Havlíčkův Brod      
      Lehrl       Tomáš       M18       Přibyslav       Přibyslav      
      Kincl       Petr       M40       PwC Legal       Praha 4      
      Čeněk       Jan       M18             Pardubice      
      Jůzl       David       M18             Humpolec      
      Brzoňová       Natálie       Ž18             Humpolec      
      Jůzl       Jan       M18       Sith Lords       Pelhřimov      
      Šťastná       Gabriela       Ž35             Jihlava      
      Lepeška       Radek       M35             Havl. Brod      
      Baloun       Milan       M60       sokol Lípa       Lípa      
      Šuntil       Miroslav       M18       Ego fashion       Havlíčkův Brod      
      Poulíček       Martin       M40             Albrechtice      
      Hrdina       Lukáš       M35       RE/MAX Well       Havlíčkův Brod      
      Miksová       Pavla       Ž18       B:POWER       Havlíčkův Brod      
      Brožek       Kamil       M18       B:POWER       Jihlava      
      Zdvihal       Jan       M18       Klub aktivních lenochů a seniorů B:TECH       Obrataň      
      Chlupová       Tereza       Ž18       BIKESTORE.CZ       Kamenice nad Lipou      
      Špulák       Petr       M18       B:TECH       Kolín      
      Havlena       Jan       M40             Havlíčkův Brod      
      Adámková       Hana       Ž35             Havlíčkův Brod      
      Brabenec       Aleš       M18             Žďár nad Sázavou      
      Humlíčková       Jitka       Ž35             Radňovice      
      Kotrba       Jaroslav       M40             Čáslav      
      Hejda       Tomáš       M18       Náš první půlmaratón       Havlíčkův Brod      
      Zimmermannová       Markéta       Ž18       Náš první půlmaratón       Havlíčkův Brod      
      Nejedlík       Tomáš       M18       Náš první půlmaratón       Žabčice      
      Doležel       Marek       M40       B:REAL ESTATE       Slavětín      
      Musílek       Jiří       M18       B:POWER       Habry      
      Vlk       Jiří       M18       Žižkov Crew       Havlíčkův Brod      
      Hruška       Vít       M40       Chabry Praha       Praha      
      Menšíková       Hana       Ž35             Brno/Brod      
      Doležal       Jiří       M18             Horní Krupá      
      Rýdl       Martin       M40       SDH Tábor       Tábor      
      Pavel       Prokop       M18       Veloservis Team       Havlíčkův Brod      
      Ondráček       Aleš       M18             Havlíčkův Brod      
      Meloun       Jakub       M18             Krásná Hora      
      Kamenický       Tomáš       M18             Hradec Králové      
      Zajíc       Jiří       M40             Čáslav      
      Štěpánek       Oldřich       M18       Lékaři       České Budějovice      
      Štěpánková       Kim       Ž35       Lékaři       České Budějovice      
      Mucha       Miroslav       M40       NHÚ Balinka VM       Velké Meziříčí      
      Mucha       Jaromír       M40       NHÚ Balinka VM       Velké Meziříčí      
      Konůpek       David       M40       TJ Turbo Chotěboř       Chotěboř      
      Kalová       Jana       Ž50       TaKJaK Brno       Brno      
      Technik       Jiří       M60       AC Technik       Poděbaby 72      
      Skořepová       Marie       Ž18             Jihlava      
      Stránský       Petr       M18       TJ Kafky       Havlíčkův Brod      
      Pajer       Petr       M18             Praha      
      Doležalová       Jitka       Ž18             Horní Krupá      
      Pibil       Jaroslav       M40             Malá Losenice      
      Hrančík       Martin       M18             Havlíčkův Brod      
      Smítková       Karoína                   Chomutov      
      Ďoubal       Petr       M18       B:TECH       Chotěboř      
      Švejdová       Monika       Ž35             Pelhřimov      
      Stryk       Roman       M50             Havlíčkův Brod      
      Hřivna       Petr       M18       Ego fashion       Olomouc      
      Kuttelwascher       Pavel       M18       Posázaví       Havlíčkův Brod      
      Hencl       Kamil       M18       B:TECH       Příbram      
      Brand       Jaroslav       M18       Koně, dobrý koně       Příbram      
      Maříková       Veronika       Ž18       Koně, dobrý koně       Příbram      
      Kottek       Aleš       M18             Brno      
      Libánský       Vratislav       M40       SfhkKV Havlíčkův Brod       Havlíčkův Brod      
      Zavadil       Lukáš       M18             Havlíčkův Brod      
      Novotný       Petr       M18             Havlíčkův Brod      
      Svoboda       Pavel       M18             Lučice      
      Kadlec       Tomáš       M18             Světlá nad Sázavou      
      Havlinová       Markéta       Ž35             Praha 9      
      Čentíš       Ján       M50             Čáslav      
      Havel       Jan       M18             Vřesník 3      
      Vojtíšek       Tomáš       M40       SC Testudo       Brno      
      Kučerová       Štěpánka       Ž18       Písek       Písek      
      Rázlová       Anna       Ž18       BM fitness Havlíčkův Brod       Havlíčkův Brod      
      Bublová       Romana       Ž18       Elitavers Akademy       Jihlava      
      Sádlo       Jan       M18       SfhkKV       Havlíčkův Brod      
      Dočkal       Václav       M40             Havlíčkův Brod      
      Polívková       Kateřina       Ž35       SK TRI CYKLOCHLUBNA       Žďár nad Sázavou      
      Peňáz       Pavel       M40       ACO Industries k.s.       Přibyslav      
      Kadlec       Petr       M18       ACO Industries k.s.       Přibyslav      
      Ira       Brett       M18       ACO Industries k.s.       Přibyslav      
      Omes       Michael       M40       ACO Industries k.s.       Přibyslav      
      Berky       Jiří       M50       SDH Termesivy       Havlíčkův Brod      
      Strašil       Miroslav       M18             Přibyslav      
      Kubíček       Rudolf       M40       ACO Industries k.s.       Přibyslav      
      Vondra       Milan       M40       SfhkKV       Havlíčkův Brod      
      Tropp       Stanislav       M18       ACO Industries k.s.       Přibyslav      
      Hrůzová       Petra       Ž18             Humpolec      
      Šmíd       Lukáš       M18             Havlíčkův Brod      
      Lechan       Pavel       M18             Havlíčkův Brod      
      Moravec       Jan       M18             Havlíčkův Brod      
      Švec       Karel       M40             Havlíčkův Brod      
      Petr       Jakub       M18       Posázaví       Nová Ves u Světlé      
      Dočkal       Jan       M18       Posázaví       Okrouhlice      
      Burýšková       Martina       Ž35             Praha 12      
      Burýšek       Václav       M50             Praha 12      
      Eremka       Libor       M18             Humpolec      
      Perničková       Jana       Ž35             Dobroutov      
      Pernička       Miroslav       M60             Antonínův Důl      
      Maroňová       Pavlína       Ž35             Dobroutov      
      Sukdolák       Radek       M40       Šachy Chotěboř       Chotěboř      
      Coufal       Tomáš       M18             Sázavka      
      Satrapa       Ondřej       M40       FC Květinov       Květinov 67 Havličkův Brod 58001      
      Fulin       Jakub       M18             Praha      
      Petržilka       Ondřej       M18       ACO Industries s.r.o.       Tábor      
      Břešťák       Pavel       M18       ACO Industries s.r.o.       Tábor      
      Berit       Tomáš       M18       STANDARD       Praha 5      
      Joza       Josef       M18       STANDARD       Hluboká nad Vltavou      
      Beránek       Jan       M18             Slavkov u Brna      
      Moravec       Vojtěch       M18             Přibyslav      
      Hrubý       Zdeněk       M18       ACO Industries k.s.       Přibyslav      
      Zdražil       Roman       M18             Oudoleň      
      Fiala       Pavel       M40             Sázavka      
      Fiala       Roman       M18             Jihlava      
      František       Tichý       M50       AZ tým Světlá nad Sázavou       Světlá nad Sázavou      
      Lášek       Josef       M40       IOS Hradec Králové       Hradec Králové      
      Vala       Pavel       M18             Leškovice      
      Chlád       Stanislav       M50       AC Lipnička       Světlá nad Sázavou      
      Mahel       Leoš       M18             Jedouchov      
      Ficek       Tomáš       M40       SK Chotěboř       Chotěboř      
      Havel       David       M18       ACO Industries s.r.o.       Tábor      
      Šimek       Radek       M40             Lípa      
      Lhotský       Radek       M40       WWILIG Team       Pelhřimov      
      Havel       František       M50       Sokol Lípa       Lípa      
      Zobačová       Michaela       Ž18             Žďár nad Sázavou      
      Voldánová       Petra       Ž18             Žďár nad Sázavou      
      Novák       Petr       M40       SKI&BIKE modelarna novak       Havlíčkův Brod      
      Novák       Jan Pavel       M18       Horní Studenec       Ždírec nad Doubravou      
      Krejčí       Aleš       M18             Havlíčkův Brod      
      Pavelka       Rudolf       M40       Blučina       Blučina      
      Dočekal       Luboš       M50       Ski&bike modelárna Novák       Ždírec nad Doubravou      
      Henzl       Marek       M18             Veselý Žďár      
      Vodák       Marek       M40       Rabbits Znojmo, z.s.       Znojmo      
      Kubínová       Klára       Ž18             Jihlava      
      Kulbabl       Adam       M18             Lučice      
      Pravec       Jaroslav       M18             Havlíčkův Brod      
      Váňa       Lubomír       M18             Humpolec      
      Gajdošík       Miroslav       M50             Dolní Beřkovice      
      Klement       Dušan       M40             Světlá nad Sázavou      
      Káňa       Luboš       M50             Přibyslavice      
      Kadlec       Michal       M50       Pacienti       Havlíčkův Brod      
      Merunková       Miluše       Ž35       PLEAS       Havlíčkův Brod      
      Metzenauer       Martin       M18       SK Wstec       Žďár nad Sázavou      
      Chalupa       Josef       M40             Havlíčkův Brod      
      Pivoňka       Vladimír       M50             Havlíčkův Brod      
      Sedmíková       Lenka       Ž35             Jihlava      
      Nekuža       Roman       M18             Žďár nad Sázavou      
      Veselý       Tomáš       M18             Tišnov      
      Ochs       Stefan       M40       ETS       Maintal      
      Coufalova       Monika       Ž35             Svetla nad Sazavou      
      Novotný       Radek       M40       Amélie       Kaňk      
      Vašek       René       M40             Krucemburk      
      Součková       Dita       Ž35             Nové Ransko      
      Souček       Jiří       M40             Nové Ransko      
      Neprašová       Jitka       Ž18             Polná      
      Růžička       Aleš       M40       GYMZR       Žďár nad Sázavou      
      Nekuža       Jiří       M18             Brno      
      Kohout       Jan       M18       SDH Věž       Věž      
      Nováková       Lada       Ž18             Havlíčkův Brod      
      Žličař       Karel       M40       Železárny Štěpánov       Polička      
      Fojtík       Petr       M40       K2 Fitness       Velké Němčice      
      Horáček       Václav       M50       Sop Kolin       Kolin      
      Král       Petr       M50             Havlíčkův Brod      
      Stříbrný       Luděk       M40             Havlíčkův Brod      
      Fejt       Lukáš       M18             Havlíčkův Brod      
      Žák       Marek       M40       Jeseničtí Orli       Česká Ves      
      Píša       Jan       M40       KK Pardubice       Pardubice      
      Šeda       David       M50             Přibyslav      
      Pučálka       Radek       M40       Železárny Štěpánov       Štěpánov nad Svratkou      
      Komínek       Jiří       M40       TJ Lokomotiva Břeclav       Horní Bojanovice      
      Novák       Zdeněk       M70       Běžec vysočiny       Jihlava      
      Sochor       Miloš       M18       Hettich ČR       Žďár nad Sázavou      
      Havlíček       Roman       M40       Hettich ČR       Žďár nad Sázavou      
      Eckholt       Andre       M18       Hettich ČR       Žďár nad Sázavou      
      Řezníček       Roman       M40       Hettich ČR       Žďár nad Sázavou      
      Kunstmüller       Tomáš       M18       Hettich ČR       Žďár nad Sázavou      
      Závorka       Vladimír       M40       Hettich ČR       Žďár nad Sázavou      
      Dvořák       Lukáš       M18       Hettich ČR       Žďár nad Sázavou      
      Vencálek       Jaroslav       M18       Hettich ČR       Žďár nad Sázavou      
      Munzarová       Věra       Ž35       Hettich ČR       Žďár nad Sázavou      
      Dvořák       Petr       M18             Havlíčkův Brod      
      Šnajdr       Jaroslav       M40       slušnej oddíl       Havlíčkův Brod      
      Krýsová       Eliška       Ž18             Havlíčkův Brod 1      
      Žáček       Miroslav       M50       Sokol Světlá n.S.       Světlá n.S.      
      Popíková       Ivana       Ž50       Popina Team       Bruntál      
      Trýb       Vláďa       M18       Kola Ledeč       Ledeč nad Sázavou      
      Krčálová       Olga       Ž35       Polenský team       Polná      
      Šimek       Pavel       M18       Polenský team       Polná      
      Burian       Marek       Ž18       Dřevák       Ústí nad Labem      
      Železný       Martin       M18             Kutná Hora      
      Tonarová       Miroslava       Ž35       Bory       Bory      
      Schwarz       Josef       M60       Jiskra Havlíčkův Brod       Havlíčkův Brod      
      Molík       Bohumír       M40             Pelhřimov      
      Zábrana       Evžen       M18             Humpolec      
      Chlup       Tomáš       M18       www.DVABEZCI.cz       Kamenice nad Lipou      
      Štyl       Pavel       M40       Rusty club       Žďár nad Sázavou      
      Kuběna       Karel       M60       LK Ledeč nad Sázavou       Ledeč nad Sázavou      
      Dvořáková       Kristýna       Ž18             Záborná      
      Pros       Ondřej       M18       TJ Jiskra       Humpolec      
      Bělehrádek       Pavel       M50       TJ Čolek       Velké Tresné      
      Fialová       Aneta       Ž18             Rozsochatec      
      Horák       Luděk       M40       Turbo Chotěboř       Havlíčkův Brod      
      Součková       Michaela       Ž18             Havlíčkův Brod      
      Součková       Iva       Ž50             Havlíčkův Brod      
      Střelec       Vladimír       M50             Praha      
      Gregor       Martin       M18             Chotěboř      
      Šteg       Filip       M18             Karlovy Vary      
      Jakeš       Josef       M50       SK OB Týniště nad Orlicí       Týniště nad Orlicí      
      Páral       Marek       M18       SK Tricyklochlubna       Žďár nad Sázavou      
      Janoušek       David       M18       ACO Industries k.s.       Tábor      
      Volf       David       M18             Jihlava      
      Přívozníková       Martina       Ž35             Tábor      
      Marek       Jaroslav       M18       Jihlava       Jihlava      
      Malý       Milan       M40       Sokol Kamenice       Jihlava      
      Chlup       Petr       M50       SK Kamenice nad Lipou       Kamenice nad Lipou      
      Vrša       Martin       M40       Amatér Polnička       Polnička      
      Krýsová       Eliška       Ž18             Havlíčkův Brod 1      
      Holub       Pavel       M18       Blížkovice       Blížkovice      
      Staněk       David       M18             Havlíčkův Brod      
      Krajíček       Pavel       M18             Skuhrov      
      Fialová       Hana       Ž18             Jihlava      
      Ondráčková       Petra       Ž18             Jihlava      
      Marek       Miloš       M18             Pelhřimov      
      Machotka       Jan       M40             Obrataň      
      Pavlů       Jana       Ž35             Obrataň      
      Valenta       Lukáš       M18             Polná      
      Bayer       Miloslav       M70       ekol team brno       boskovice      
      Koten       Jakub       M18       Remi crossfit       Pelhřimov      
      Koten       Tomáš       M18       Remi crossfit       Pelhřimov      
      Fikarova       Aneta       Ž18             Havlickuv Brod      
      Pelouch       Leoš       M40       SK       Chotěboř      
      Pokorný       Libor       M18       Dukla navždy       Jihlava      
      Doležal       Josef       M18             Skuhrov      
      Vábek       Jiří       M18             Praha      
      Vábek       Jaroslav       M60             Žďár nad Sázavou      
      Doležal       Jan       M18       Okresní soud Havlíčkův Brod       Havlíčkův Brod      
      Podloucká       Zuzana       Ž18             Sázava 125/2 Velká Losenice 59211      
B:GROUP ACO Kraj Vysočina HAVLICKUV BROD


Copyright © Havlíčkobrodský půlmaraton 2016 | edited by n.e.s.p.i