Startovní listina - Dětské závody

Vyhledávání: Podle příjmení:
Počet účastníků dětského závodu: 189
 
     Příjmení       Jméno       Kategorie       Klub       Město       Zaplaceno
      Kořenářová       Julie       D4             Havlíčkův Brod      
      Čap       Jakub       CH7             Jihlava      
      Valenta       Šimon       CH13       SK Cyklochlubna Žďár nad Sázavou       Žďár nad Sázavou      
      Rak       Mikuláš       CH5             České Budějovice      
      Rak       Matyáš       CH7             České Budějovice      
      Sláma       Ondřej       CH7             havlíčkův brod      
      Havlíčková       Tereza       D13       Přibyslav       Přibyslav      
      Havlíček       Radek       CH11       Přibyslav       Přibyslav      
      Pecková       Markéta       D4             Havlíčkův Brod      
      Holý       Tomáš       CH4             Brno      
      Dibelková       Klára       D13             Havlíčkův Brod      
      Špuláková       Gabriela       D7             Kolín      
      Valova       Veronika       D11       Leškovice       Leškovice      
      Janoušek       Tadeáš       CH13             Praha 9      
      Pintar       Adam       CH5             Knyk      
      Pintar       Jakub       CH4             Knyk      
      Kotrbová       Eliška       D11             Čáslav      
      Otradovský       Petr       CH5             Havlíčkův Brod      
      Bártíková       Viktorie       D13             Havlíčkův Brod      
      Bártíková       Amálie       D9             Havlíčkův Brod      
      Adamec       Vojtěch       CH7             Havlíčkův Brod      
      Adamec       Richard       CH5             Havlíčkův Brod      
      Kořenář       Adam       CH9             Havlíčkův Brod      
      Doležel       Marek       CH7       běžci Slavětín       Ždírec nad Doubravou      
      Doleželová       Sára       D5       běžci Slavětín       Ždírec nad Doubravou      
      Popik       Vojtěch       CH4       POPINA Team       Havlíčkův Brod      
      Popíková       Monika       D4       POPINA Team       Havlíčkův Brod      
      Hrančík       Martin       CH7             Havlíčkův Brod      
      Hodulík       Jan       CH4             Radešín      
      Píro       Matyáš       CH11             Havlíčkův Brod      
      Píro       Marek       CH9             Havlíčkův Brod      
      Hauser       Jakub       CH11             Havlíčkův Brod      
      Zavadilová       Natálie       D4             Havlíčkův Brod      
      Sádlová       Kateřina       D5       SfhkKV       Havlíčkův Brod      
      Říhová       Eliška       D9             Havlíčkův Brod      
      Fikar       Vojtěch       CH11             Havlíčkův Brod      
      Ficková       Alžběta       D9       Turbo Chotěboř       Chotěboř      
      Ficková       Ludmila       D7       Turbo Chotěboř       Chotěboř      
      Holá       Anna       D5       HolatkaBrno       Brno      
      Zavadil       Lukáš       CH9             Havlíčkův Brod      
      Medková       Julie       D9             Havlíčkův Brod      
      Medková       Michaela       D11             Havlíčkův Brod      
      Mandl       Zdeněk       CH7             Havlíčkův Brod      
      Fialková       Adéla       D7             Havlíčkův Brod      
      Fialka       David       CH4             Havlíčkův Brod      
      Maštalíř       Michal       CH5             Havlíčkův Brod      
      Maštalířová       Veronika       D11             Havlíčkův Brod      
      Fikarová       Pavlína       D9             Havlíčkův Brod      
      Mrkvička       Erik       CH5             Havlíčkův Brod      
      Mrkvičková       Agáta       D4             Havlíčkův Brod      
      Martínková       Emma       D4             Havlíčkův Brod      
      Glattová       Aneta       D13             Havlíčkův Brod      
      Glattová       Ella       D11             Havlíčkův Brod      
      Glatt       Hugo       CH9             Havlíčkův Brod      
      Hrbáčková       Ludmila       D4             Havlíčkův Brod      
      Novák       Jakub       CH9             Havlíčkův Brod      
      Novák       Matěj       CH5             Havlíčkův Brod      
      Vondrová       Denisa       D13       SfhkKV       Havlíčkův Brod      
      Vondra       Marek       CH11       SfhkKV       Havlíčkův Brod      
      Troppová       Stella       D7       ACO Industries k.s.       Přibyslav      
      Troppová       Iva       D5       ACO Industries k.s.       Přibyslav      
      Kuncová       Marie       D5             Lípa      
      Klouček       Mikuláš       CH11             Havlíčkův Brod 1      
      Šindelářová       Natálie       D9             Havlíčkův Brod      
      Vajdová       Anna       D4             Havlíčkův Brod      
      Černíková       Marie       D7       TJ Jiskra Havlíčkův Brod       Havlíčkův Brod      
      Zíková       Bára       D7             Havlíčkův Brod      
      Ambrož       Marek       CH11             Vyskytná nad Jihlavou      
      Hrubá       Nikol       D9             Havlíčkův Brod      
      Čaněk       Matyáš       CH4             Havlíčkův Brod      
      Čaňková       Leontyna       D4             Havlíčkův Brod      
      Adamec       Petr       CH7             Havlíčkův Brod      
      Paulíčková       Jana       D13             Havlíčkův Brod      
      Kačírek       Matyáš       CH9             Havlíčkův Brod      
      Kocourek       Stanislav       CH7             Havlíčkův Brod      
      Marek       Jáchym       CH4             Havlíčkův Brod      
      Hlaváčová       Veronika       D9             Havlíčkův Brod      
      Vávrová       Elena       D9             Havlíčkův Brod      
      Holbová       Kateřina       D4             Havlíčkův Brod      
      Ranecká       Anna Marie       D5             Havlíčkův Brod      
      Adam       Petr       CH4             Havlíčkův Brod      
      Musilová       Kateřina       D9             Havlíčkův Brod      
      Musilová       Veronika       D11             Havlíčkův Brod      
      Svoboda       Matouš       CH5             Havlíčkův Brod      
      Svoboda       Jakub       CH9             Havlíčkův Brod      
      Šenk       Vojtěch       CH5             Havlíčkův Brod      
      Klečánková       Liliana       D7             Lučice      
      Ptáčková       Tereza       D9       Žďas Žďár nad Sázavou       Žďár nad Sázavou      
      Petráš       Vojta       CH9       SK TRI Cyklochlubna       Žďár nad Sázavou      
      Nováková       Viktorie       D5       SKI&BIKE modelarna novak       Havlíčkův Brod      
      Vlasák       Pavel       CH13             Havlíčkův Brod      
      Vlasák       Vít       CH9             Havlíčkův Brod      
      Zíková       Sára       D7             Havlíčkův Brod      
      Bruckner       Zachariáš       CH4             Havlíčkův Brod      
      Zápařka       Filip       CH11       Équipe sans limites       Humpolec      
      Zápařka       David       CH9       Équipe sans limites       Humpolec      
      Šenková       Bára       D5             Havlíčkův Brod      
      Novák       Jiří       CH13             Havlíčkův Brod      
      Kubát       Jakub       CH9             Havlíčkův Brod      
      Dvořáková       Lenka       D9             Havlíčkův Brod      
      Zimmermannová       Anna       D9             havlíčkův brod      
      Zimmermann       Jan       CH5             havlíčkův brod      
      Adamec       Štěpán       CH9             Havlíčkův Brod      
      Ranecký       Jakub       CH4             Suchá, Havlíčkův Brod      
      Nováková       Anastázie       D4       SKI&BIKE modelarna novak       Havlíčkův Brod      
      Palacký       Martin       CH9       TJ JISKRA házená       havličkuv brod      
      Šedý       Mikeš       CH5             Havlíčkův brod      
      Brychtová       Lucie       D4             Havl. Brod      
      Žáková       Tereza       D7             Havlíčkův Brod      
      Havránková       Natálie       D4             Ledeč nad Sázavou      
      Bauer       Ondřej       CH11       Havlíčkův Brod       Havlíčkův Brod      
      Stejskal       Bruno       CH7             Havlíčkův Brod      
      Plodík       Vítek       CH11             Havlíčkův Brod      
      Urban       Sebastián       CH5             Havlíčkův Brod      
      Balvín       Tony       CH7       TJ KAFKY       Havlíčkův Brod      
      Ranecká       Eliška       D9             Česká Bělá      
      Chládová       Michaela       D4       TJ KAFKY       Havlíčkův Brod      
      Žáková       Barbora       D9       Fenix ski team Jeseník       Česká Ves      
      Žák       Ondřej       CH7       Fenix ski team Jeseník       Česká Ves      
      Pěničková       Nela       D4             Střelice      
      Pěnička       Luboš       CH4             Střelice      
      Chalupová       Nela       D11             Havlíčkův Brod      
      Lacina       Václav       CH5             Horní Krupá      
      Pospíšil       Jan       CH9             Hojanovice      
      Pospíšil       Ondřej       CH7             Hojanovice      
      Fojt       Cyril       CH9             Praha 9      
      Ličartovská       Lucie       D9             Pardubice      
      Fojt       Michal       CH4             Praha 9      
      Růžička       Šimon       CH7             Žďár nad Sázavou      
      Růžičková       Jolana       D5             Žďár nad Sázavou      
      Straková       Stela       D9             Havlíčkův Brod      
      Straková       Jaroslava       D5             Havlíčkův Brod      
      Šeredová       Nikola       D7             Lípa      
      Šereda       Vojtěch       CH4             Lípa      
      Bauer       Jan       CH13       Havlíčkův Brod       Havlíčkův Brod      
      Bočková       Karolína       D4             Havlíčkův Brod      
      Trýbová       Anežka       D4       Kola Ledeč       Ledeč nad Sázavou      
      Polívková       Silvie       D5             Žďár nad Sázavou      
      Polívka       Rostislav       CH4             Žďár nad Sázavou      
      Litera       Lukaš       CH13             Havlíčkův Brod      
      Hlaváčová       Ester       D4             Havlíčkův Brod      
      Košmider       Šimon       CH9             Havlíčkův Brod      
      Kučírková       Eliška       D7             Lípa      
      Hanauerová       Michaela       D7             Lípa      
      Kudlová       Eliška       D5             Havlíčkův Brod      
      Pecková       Amálie       D5             Havl. Brod      
      Pecková       Natálie       D9       BM fitness       Havl. Brod      
      Kučírek       Matyáš       CH5             Lípa      
      Musil       Jakub       CH11       Házená Havlíčkův Brod       Havlíčkův Brod      
      Musil       Marek       CH13       Házená Havlíčkův Brod       Havlíčkův Brod      
      Králiková       Leona       D11       Házená Havlíčkův Brod       Havlíčkův Brod      
      Hrubá       Eliška       D4             Brno      
      Sochor       Tobiáš       CH5             Polnička      
      Sochorová       Šarlota       D7             Polnička      
      Kolář       Matěj       CH9             Lučice      
      Myslivcová       Sofie       D7             Lučice      
      Myslivec       Jan       CH9             Lučice      
      Doležel       Jáchym       CH7             Slavětín      
      Hrubý       David       CH5             Havlíčkův Brod      
      Doleželová       Eliška       D4             Slavětín      
      Pátek       Antonín       CH9             Havlíčkův Brod      
      Pátek       Alois       CH5             Havlíčkův Brod      
      Pátková       Ema       D9             Havlíčkův Brod      
      Musil       Vladislav       CH11             Jihlava      
      Slámová       Nela       D7       BM fitness       Havlíčkův Brod      
      Čápová       Marie       D7       BM fitness       Havlíčkův Brod      
      Šotolová       Eliška       D7       BM fitness       Havlíčkův Brod      
      Nová       Natálie       D9       BM fitness       Havlíčkův Brod      
      Mišurová       Karolina       D7             Pohled      
      Mišura       Štěpán       CH4             Pohled      
      Šramková       Michaela       D5       TJ Jiskra Zruč n. Sáz.       Zruč nad Sázavou      
      Kottek       Matyáš       CH4             Brno      
      Molák       Prokop       CH9             Havlíčkův Brod      
      Molák       Matouš       CH11             Havlíčkův Brod      
      Krajíčková       Natálie       D11             Havlíčkův Brod      
      Machotka       Jan       CH9             Obrataň      
      Machotka       Vojtěch       CH9             Obrataň      
      Machotka       Jakub       CH7             Obrataň      
      Strapek       Petr       CH11             Havlíčkův Brod      
      Jůda       Jakub       CH9             Havlíčkův Brod      
      Jůda       David       CH7             Havlíčkův Brod      
      Svoboda       Ondřej       CH5             Humpolec      
      Svoboda       Luke       CH7             Humpolec      
      Černíková       Anna       D7       TJ Jiskra Havlíčkův Brod       Havlíčkův Brod      
      Ficek       Jakub       CH9       FC Slovan       Havlíčkův Brod      
      Srba       Daniel       CH7             Lípa      
      Srbová       Eliška       D7             Lípa      
      Moravcová       Kateřina       D9             Havlíčkův Brod      
      Kudlová       Šárka       D11             Havlíčkův Brod      
B:GROUP ACO Kraj Vysočina HAVLICKUV BROD


Copyright © Havlíčkobrodský půlmaraton 2016 | edited by n.e.s.p.i