Výsledky 2016

V mužích zvítězil Jan Kohut (01:13:52) a v ženské kategorii Hana Homolková (01:24:49). Závod 2členných štafet vyhrál tým Můj brácha má prima bráchu (01:27:43). V závodu 4členných štafet pak první příčku obsadil tým CATUS (01:20:41). V letos nové kategorii Firemních štafet získal první místo tým TECHNOCON – IMBUSÁCI (1:36:38).

 

Celkem se všech závodů zúčastnilo 736 běžců. Hlavního závodu se zúčastnilo 303 jednotlivců (238 mužů, 65 žen), vedlejších štafetových závodů 300 závodníků v 97 týmech a dětských závodů 133 dětí.

 

Celkové
pořadí
Pořadí v
kategorii
Příjmení Jméno Klub Finální čas Čipový čas 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo
1 1 KOHUT Jan M18 Elite Sport Team 1:13:52 18:52 18:55 18:39 17:25
2 1 PELOUCH Leoš M40 SK Chotěboř 1:15:34 18:52 18:54 18:39 19:08
3 2 PUKL Rostislav M18 VSK Universita Brno 1:16:01 18:51 18:56 18:55 19:18
4 1 MIŘEJOVSKÝ Jiří M35 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1:17:49 19:09 19:22 19:32 19:46
5 3 EREMKA Libor M18 Humpolec 1:19:10 19:10 19:21 19:55 20:43
6 2 PIRKL Pavel M35 Liberec 1:21:36 19:20 20:09 20:48 21:19
7 2 RÁKOSNÍK Luboš M40 TJ ČZ Strakonice 1:22:11 20:28 20:30 20:27 20:45
8 4 BLAŽEK Jaroslav M18 Havlíčkova Borová 1:22:11 19:36 20:55 20:37 21:03
9 1 KRATOCHVÍL Pavel M55 ATLETIC Třebíč 1:23:10 1:23:07 20:15 20:46 21:24 20:45
10 1 MALÍK Vít M45 CEWC Borovany Středoevropské Vinné Sklepy 1:23:26 1:23:25 20:27 20:48 21:19 20:52
11 3 ČÁP Ondřej M40 SK Dobruška 1:23:52 20:31 20:53 21:08 21:20
12 3 NEHONSKÝ Zdeněk M35 Planá nad Lužnicí 1:24:10 1:24:09 20:25 20:58 21:24 21:22
13 1 HOMOLKOVÁ Hana Z18 TJ Nové Město na Moravě 1:24:49 20:15 21:10 21:22 22:02
14 5 CHLUP Tomáš M18 BEACHWELL Pelhřimov 1:24:50 20:15 21:02 21:37 21:55
15 6 PÁRAL Marek M18 SK Tricyklochlubna 1:24:53 20:36 21:00 21:24 21:53
16 7 JAHODA Vít M18 Benešovský běžecký klub 1:25:07 1:25:03 20:42 21:11 21:46 21:27
17 2 KREIDL Ondřej M45 Praha 1:25:08 20:34 21:03 21:36 21:55
18 4 KONŮPEK David M35 TJ Turbo Chotěboř 1:25:23 20:29 21:08 21:36 22:09
19 5 KLIMEŠ Petr M35 SDH Třísov 1:25:31 20:35 20:50 21:34 22:32
20 8 NECHVÍL Lukáš M18 Heřmanův Městec 1:25:36 1:25:35 21:12 21:11 21:30 21:41
21 4 BRZOBOHATÝ Pavel M40 TJ ŠUMPERK 1:25:40 1:25:39 20:45 21:09 21:48 21:57
22 2 CHLUPOVÁ Tereza Z18 Velosport Valenta Scott Team 1:25:44 20:52 21:20 21:55 21:38
23 5 MAREK Jiří M40 IRON Team 1:26:10 20:18 21:19 21:56 22:37
24 3 JOGLOVÁ Marcela Z18 Plánice 1:26:12 20:26 21:11 22:05 22:29
25 9 CEJPEK Jan M18 MST Jihlava 1:26:29 1:26:27 20:50 21:04 21:49 22:46
26 6 BALOGH Miroslav M35 VP Tábor 1:26:51 1:26:48 21:40 21:37 21:56 21:38
27 6 DLOUHÝ Petr M40 SK AXIOM OrBiTt 1:27:33 21:11 21:46 21:59 22:36
28 3 LÁŠEK Josef M45 IOS Hradec Králové 1:27:36 20:56 21:43 22:27 22:30
29 10 ZELENÝ Zbyněk M18 Havlíčkova Borová 1:27:51 20:52 22:05 22:14 22:39
30 1 HUDCOVIC Tomáš M50 SK Nové Město nad Metují 1:28:31 1:28:28 21:41 21:36 21:59 23:14
31 7 KOREČEK Slavomír M35 Havlíčkův Brod 1:28:58 21:57 21:38 22:24 22:58
32 11 MYŠÁK Tomáš M18 1:29:25 1:29:20 22:39 22:32 22:33 21:41
33 12 PRACHAŘ Roman M18 Praha 1:29:30 21:02 22:27 22:39 23:22
34 8 FEJGL Michal M35 Horolezecký oddíl Přírodní Vědy 1:29:52 1:29:50 21:13 22:22 23:02 23:14
35 2 ŠOLC Luděk M55 AC Mladá Boleslav 1:30:17 21:28 22:40 23:04 23:04
36 7 HRUŠKA Luděk M40 RUN TEAM Borovany 1:30:24 1:30:21 22:41 22:39 22:38 22:26
37 13 VONDRÁŠEK Martin M18 TJ Jiskra Třeboň 1:30:25 1:30:23 21:07 21:05 23:22 24:51
38 14 GOGOLÍN Petr M18 Brno 1:30:29 1:30:27 22:01 22:24 22:54 23:09
39 2 KUČERA Luděk M50 Horní Vilémovice 1:30:48 1:30:37 22:32 22:26 22:50 23:00
40 15 PROSTŘEDNÍ Radek M18 Pureway 1:31:29 1:31:27 21:16 22:52 23:22 23:59
41 16 ŠKACHA Pavel M18 Přibyslav 1:31:55 1:31:41 22:00 22:27 22:48 24:39
42 9 DUBSKÝ Roman M35 Přibyslav 1:32:02 1:32:01 22:08 22:44 23:28 23:41
43 8 NOVÁK Petr M40 KKL Hlinsko 1:32:13 21:11 22:53 23:25 24:44
44 10 KREJZLÍK Václav M35 Klínec 1:32:22 22:02 22:56 23:43 23:41
45 3 KÁŇA Luboš M50 Přibyslavice 1:32:46 22:53 23:21 23:15 23:16
46 11 HODULÍK Petr M35 Radešín 1:32:52 1:32:46 21:52 23:19 24:05 23:34
47 3 MOTÁLEK Petr M55 TJ spartak Třebíč-spolek 1:32:58 1:32:55 21:59 22:50 23:38 24:31
48 1 KRČÁLOVÁ Olga Z35 Polná 1:32:59 22:33 22:55 23:39 23:50
49 9 KECLÍK Martin M40 Žďár nad Sázavou 1:33:00 1:32:58 22:44 22:56 23:32 23:47
50 12 ŠIMEK Pavel M35 Polná 1:33:00 1:32:59 22:33 22:54 23:39 23:54
51 17 LEMBERKA Jakub M18 Tábor 1:33:17 1:33:16 21:14 23:06 24:16 24:41
52 10 BOUCHAL Hynek M40 Havlíčkův Brod 1:33:20 1:33:08 23:22 23:17 23:12 23:29
53 13 STRÁNSKÝ Petr M35 TJ Kafky 1:33:21 1:33:15 22:27 23:07 23:48 23:59
54 4 BERKY Jiří M50 SDH Termesivy 1:34:06 22:01 23:26 23:52 24:47
55 11 VRTIŠKA Ondřej M40 Praha 9 1:34:24 1:34:21 23:13 23:45 23:49 23:37
56 4 ZVOLÁNKOVÁ Kateřina Z18 Chotěboř 1:34:40 23:29 23:52 23:49 23:30
57 18 VANĚČEK Petr M18 Impulsácká zygota 1:34:54 1:34:49 22:35 23:16 24:31 24:31
58 4 SUKDOLÁK Radek M45 Šachy Chotěboř 1:35:00 22:37 23:45 24:18 24:20
59 19 SLEZÁK Pavel M18 MST Jihlava 1:35:03 1:34:46 22:41 22:48 23:52 25:42
60 14 PIBIL Jaroslav M35 Malá Losenice 1:35:14 1:35:08 22:37 23:43 24:19 24:34
61 20 STANĚK Vojtěch M18 Přibyslav 1:35:17 1:35:13 23:11 23:38 24:18 24:10
62 1 HAMERNÍK Jan M60 Heřmanův Městec 1:35:22 1:35:18 22:54 23:50 24:18 24:19
63 1 JIŘIČNÁ Dana Z45 Bonbon Praha 1:35:31 1:35:27 22:44 23:47 24:27 24:32
64 15 ČÁP Marek M35 České Budějovice 1:35:50 1:35:45 23:25 24:08 24:19 23:57
65 21 ADLT Filip M18 Žďár nad Sázavou 1:35:51 21:52 23:32 24:38 25:49
66 12 HAP Zdenek M40 AC Race Lohenice 1:35:53 1:35:51 22:41 23:48 24:42 24:42
67 13 REJHON Jiří M40 Havlíčkův Brod 1:35:55 1:35:47 22:50 23:24 23:55 25:45
68 14 KOŘENÁŘ Petr M40 Zálesí 1:35:56 1:35:51 22:21 23:56 24:33 25:06
69 16 LEPEŠKA Radek M35 Havlíčkův Brod 1:36:07 1:35:59 23:26 23:56 23:55 24:50
70 1 KARPÍŠKOVÁ Valentyna Z50 Lukysport team 1:36:51 1:36:48 22:38 24:00 24:36 25:37
71 5 FRÁTRIK Peter M50 AF Žilina 1:36:53 21:57 22:55 25:37 26:24
72 2 POKORNÝ Lubomír M60 Rabbits Znojmo 1:37:12 1:37:09 23:08 24:35 24:45 24:43
73 4 BRABENEC Miroslav M55 Žďár n. Sáz. 1:37:23 1:37:21 23:32 24:17 24:48 24:47
74 22 BERÁNEK David M18 Badgers 1:37:26 23:34 24:24 24:32 24:55
75 17 NOVOTNÝ Ondřej M35 Tábor 1:37:35 1:37:29 23:19 23:48 25:02 25:26
76 1 MAREŠ Bohumil M65 LEAR Brno 1:37:37 1:37:35 24:15 24:28 24:28 24:26
77 5 HORÁK Luděk M45 TURBO Chotěboř 1:37:40 23:32 24:04 24:47 25:16
78 1 MERUNKOVÁ Miluše Z40 PLEAS 1:37:43 1:37:38 22:55 24:11 25:01 25:35
79 23 LEHRL Tomáš M18 Bonbon 1:37:55 1:37:48 22:37 22:55 24:36 27:46
80 24 HALAMA Jiří M18 Týnec nad Sázavou 1:37:59 1:37:47 24:11 24:05 24:47 24:55
81 25 SAHULA Jiří M18 Dobřany 1:38:51 1:38:47 23:54 24:28 24:55 25:34
82 26 NOVOTNÝ Pavel M18 Nová Ves u Nového Města na Moravě 1:39:01 22:26 23:49 25:34 27:12
83 5 DRAHÝ Petr M55 Chomutov 1:39:13 1:39:10 23:09 24:54 25:25 25:45
84 18 KUBÁT Jiří M35 Přibyslav 1:39:18 1:39:06 24:32 24:52 24:37 25:16
85 5 VLACHOVÁ HUTOVÁ Eliška Z18 Běžecký klub Brno 1:39:18 1:39:07 23:52 24:30 25:12 25:44
86 3 SCHWARZ Josef M60 SK Chotěboř 1:39:21 23:31 24:18 25:51 25:42
87 2 SOUČKOVÁ Iva Z45 Havlíčkův Brod 1:39:23 23:06 24:49 25:18 26:09
88 15 KOLÁČEK Pavel M40 Lípa 1:39:26 1:39:18 23:37 24:51 25:28 25:31
89 4 PAVLAS Antonín M60 Přibyslav 1:39:27 1:39:21 23:57 25:05 25:35 24:49
90 6 KAFKA Radek M50 K 3 Sport 1:39:31 1:39:26 22:48 24:21 25:56 26:25
91 7 ČENTÍŠ Ján M50 Čáslav 1:39:34 1:39:05 23:18 23:49 24:52 27:35
92 6 PÁLEK Petr M45 HC Cora HB 1:39:43 1:39:09 24:26 24:13 25:17 25:46
93 19 HAVLÍČEK Radek M35 Přibyslav 1:39:56 1:39:48 22:29 23:05 24:25 29:57
94 27 JÁNA Tomáš M18 Žďár nad Sázavou 1:39:56 1:39:52 23:19 24:48 25:36 26:13
95 28 WAINGATNER Jan M18 Dolní Město 1:39:57 1:39:28 24:17 24:01 25:07 26:31
96 29 KRUNTORÁD Patrik M18 Kámen u Habrů 1:40:05 1:39:56 23:31 24:10 25:27 26:56
97 30 KOLÁČEK Ondřej M18 TJ SOKOL LÍPA 1:40:40 1:40:32 24:30 24:56 25:28 25:45
98 6 BĚLEHRÁDEK Pavel M55 TJ Čolek 1:40:42 24:52 25:12 25:39 24:58
99 20 DEJMAL Karel M35 Světlá nad Sázavou 1:40:42 1:40:28 25:37 25:15 25:09 24:39
100 7 KOTRBA Jaroslav M45 Bratčice 1:40:47 1:40:33 24:29 24:42 25:27 26:09
101 31 SOŠKA Michal M18 Havlíčkův Brod 1:40:47 1:40:41 24:19 24:57 25:44 25:45
102 7 BUZEK Oldřich M55 Praha 1:41:09 1:40:53 24:14 25:09 25:42 26:04
103 16 MOLÍK Bohumír M40 Pelhřimov 1:41:16 1:40:57 25:28 25:07 25:17 25:24
104 32 TUREK Lukáš M18 Jeřišno 1:41:17 1:40:58 24:42 25:07 25:42 25:46
105 21 PÍŠA Jan M35 KK 1:41:19 1:41:12 24:37 25:12 25:50 25:40
106 22 SEREDA Oleg M35 Dolní Krupá 1:41:23 1:41:12 25:28 25:06 25:19 25:30
107 23 ŠTĚRBA Kamil M35 Humpolec 1:41:25 1:41:02 27:24 25:26 24:07 24:28
108 17 ČURDA Dušan M40 Havlíčkův Brod 1:41:30 24:41 25:48 25:37 25:23
109 33 MICHAL Ondřej M18 Havlíčkův Brod 1:41:50 1:41:27 25:27 24:27 25:34 26:22
110 6 PAZOURKOVÁ Jana Z18 T.P.W. Team 1:42:00 1:41:53 24:38 25:20 26:00 26:01
111 8 KRUPAUER Martin M45 Knyk 1:42:01 1:41:55 24:36 25:20 25:50 26:15
112 34 ZVOLÁNEK Miras M18 Krucemburk 1:42:04 26:11 37:56 18:58 18:58
113 24 STŘEŠTÍK Jan M35 Havlíčkův Brod 1:42:06 1:41:54 25:38 25:40 25:45 25:02
114 9 VYTLAČIL Bohumil M45 Helenín - rybářský spolek 1:42:08 1:41:55 25:05 25:33 25:51 25:38
115 19 ŠTYL Pavel M40 Rusty club 1:42:25 1:42:08 25:28 24:51 25:32 26:34
116 18 AMBROŽ Stanislav M40 Vyskytná nad Jihlavou 1:42:25 1:42:15 24:29 25:13 26:09 26:33
117 35 MORAVEC Filip M18 Havlíčkův Brod 1:42:29 1:42:27 21:41 24:15 26:52 29:41
118 8 JANUŠKA Ivan M55 Šanov 1:42:44 1:42:40 23:38 24:16 26:44 28:05
119 7 SVOBODOVÁ Petra Z18 Hlinsko v Čechách 1:42:49 24:38 25:27 25:58 26:44
120 36 NOVOTNÝ Jan M18 UNO Srch 1:42:49 1:42:38 24:32 25:19 26:03 26:54
121 37 VOLEK Filip M18 Malčín 1:42:52 1:42:41 24:31 25:21 26:04 26:56
122 38 MARKUS Michal M18 Schoolpark- Benecko 1:43:05 1:42:57 24:04 24:51 26:30 27:39
123 39 BERÁNEK Jan M18 Slavkov u Brna 1:43:21 1:42:57 27:11 26:18 25:40 24:11
124 25 MOKA Michal M35 KRB Chrudim 1:44:02 1:43:50 25:26 25:44 26:28 26:23
125 40 HLADÍK Otakar M18 Havlíčkův Brod 1:44:13 1:44:01 25:34 25:39 52:59
126 41 JŮZL David M18 Humpolec 1:44:14 1:44:00 25:11 25:38 26:23 27:01
127 2 ANDERLOVÁ Dorota Z35 AC Moravská Slávia Brno 1:44:28 23:53 25:15 26:46 28:34
128 10 HRUŠKA Vít M45 Chabry Praha 1:44:32 1:44:22 51:33 26:32 26:26
129 11 DERFL Jiří M45 Krucemburk 1:44:38 1:44:30 25:24 25:11 26:30 27:33
130 2 PÁNEK Pavel M65 IPC Žirovnice 1:44:55 1:44:43 25:20 25:38 26:32 27:24
131 26 ZÁPAŘKA Miroslav M35 Équipe sans limites 1:45:00 1:44:54 25:00 25:36 26:43 27:41
132 5 KURC Zdeněk M60 Běžec Vysočiny Jihlava 1:45:19 1:45:09 25:06 25:45 26:44 27:43
133 42 VLK Jiří M18 Žižkov Crew 1:45:24 26:31 25:59 26:32 26:22
134 8 JÁNA Lubomír M50 SK AXIOM OrBitt 1:45:38 1:45:32 24:35 26:24 27:31 27:08
135 1 PROCHÁZKA Milan M75 ASK Slavia Praha 1:45:39 26:03 26:22 26:34 26:39
136 27 MÁLEK Milan M35 2idea 1:45:39 1:45:27 24:39 25:51 27:07 28:02
137 43 ČAPEK Jiří M18 SH Boxing Strahov 1:46:07 1:45:53 24:51 25:46 26:57 28:32
138 12 LACINA Václav M45 Havlíčkova Borová 1:46:19 1:46:03 25:21 26:14 27:10 27:33
139 9 MORAVEC Jaroslav M50 Přibyslav 1:46:35 1:46:27 24:44 25:51 27:23 28:37
140 44 ŠTEG Filip M18 Karlovy Vary 1:46:39 1:46:07 27:41 26:13 26:41 26:04
141 20 BERKHOUT Maarten M40 Triogen 1:46:40 1:46:30 27:19 27:10 26:17 25:53
142 13 OMES Michael M45 Přibyslav 1:46:42 1:46:36 24:25 26:10 27:37 28:30
143 21 FICEK Tomáš M40 SK Chotěboř 1:47:09 1:47:02 26:14 26:37 27:10 27:07
144 28 POULÍČEK Martin M35 Albrechtice u Českého Těšína 1:47:17 1:46:51 27:35 26:51 26:32 26:18
145 45 ZADINA Filip M18 Havlíčkův Brod 1:47:27 1:47:10 26:29 26:19 26:42 27:57
146 10 HORÁČEK Václav M50 SOPKo 1:47:42 26:35 26:40 26:47 27:40
147 1 VERMEŠOVÁ Ludmila Z55 Havlíčkův Brod 1:48:03 1:47:48 25:27 25:48 27:22 29:25
148 29 MUSÍLEK Jiří M35 B:POWER 1:48:12 1:48:01 26:09 26:17 27:17 28:28
149 14 FIALA Pavel M45 Sázavka 1:48:18 1:47:56 27:26 27:08 27:37 26:07
150 30 HEJNÝ Martin M35 Čechtice 1:48:24 24:53 26:15 27:28 29:47
151 46 DVOŘÁK Tomáš M18 Světlá nad Sázavou 1:48:25 1:48:10 24:34 25:14 26:07 32:28
152 8 VRBOVÁ Petra Z18 Praha 1:48:36 1:38:29 27:04 27:04 27:04 27:24
153 47 VRBA František M18 Praha 1:48:37 1:48:06 27:04 27:05 27:03 27:24
154 48 COUFAL Tomáš M18 Sázavka 1:48:43 1:48:21 27:27 27:08 27:38 26:30
155 22 MARINEC Petr M40 Přibyslav 1:48:51 1:48:24 27:01 26:54 27:15 27:41
156 23 DIBELKA Martin M40 Havlíčkův Brod 1:48:59 1:48:23 25:25 25:36 27:37 30:21
157 6 DOUBEK Zdeněk M60 PKO Praha 1:48:59 1:48:40 27:35 26:52 27:19 27:13
158 24 HAVLENA Jan M40 Havlíčkův Brod 1:49:02 1:48:25 28:02 26:40 27:15 27:04
159 31 CHLÁD Pavel M35 Obec DOLNÍ MĚSTO, TJ KAFKY 1:49:07 1:48:47 27:46 27:14 27:29 26:36
160 49 FIALA Ondřej M18 Rozsochatec 1:49:14 1:49:01 26:10 25:56 26:29 30:38
161 50 MORAVEC Vojtěch M18 Přibyslav 1:49:37 1:49:21 26:01 26:47 27:08 29:41
162 32 MÁLEK Tomáš M35 2idea 1:49:38 26:39 26:55 27:38 28:25
163 11 VALENTA Jiří M50 SK AXIOM OrBiTt 1:49:44 1:49:36 26:22 27:03 27:45 28:33
164 51 PODRÁBSKÝ Jakub M18 Havlíčkův Brod 1:49:56 1:49:46 24:30 25:20 27:57 32:08
165 3 OLIŠAROVÁ Lenka Z35 Jihlava 1:50:03 1:49:41 27:31 27:33 27:49 27:10
166 33 TURICKÝ Ladislav M35 Pteam 1:50:04 1:49:56 25:30 26:35 29:21 28:38
167 52 MÁLEK Lukáš M18 2idea 1:50:14 1:50:01 27:23 27:38 27:47 27:25
168 25 CHAMELEON M40 Havlíčkův Brod 1:50:47 27:41 27:06 27:45 28:15
169 53 PAJER Petr M18 Praha 1:51:11 1:50:49 27:21 27:04 27:34 29:12
170 7 JIRÁSEK Vladimír M60 Brno 1:51:15 1:51:06 26:57 27:47 27:57 28:33
171 54 ŠTĚPÁNEK Oldřich M18 České Budějovice 1:51:22 1:50:57 27:38 27:40 28:08 27:55
172 9 NIKLOVÁ Aneta Z18 Ždírec nad Doubravou 1:51:39 1:51:23 26:07 28:12 28:57 28:22
173 26 LETKO Jan M40 Havlíčkův Brod 1:51:46 1:51:32 26:46 27:38 28:19 29:02
174 55 JANÁČEK Ondřej M18 Rychtář 1:51:52 1:51:25 28:43 29:02 28:19 25:47
175 34 ŠUNTIL Miroslav M35 Ego fashion 1:51:53 1:51:20 28:30 27:51 27:36 27:55
176 56 NOVOTNÝ Petr M18 Havlíčkův Brod 1:52:02 1:51:28 28:20 27:10 27:51 28:40
177 2 TONAROVÁ Miroslava Z40 1:52:02 1:51:45 27:15 27:20 28:17 29:09
178 10 ZELENKOVÁ Lucie Z18 BM Fitness 1:52:18 26:45 28:25 28:35 28:33
179 57 PRÁŠEK Ondřej M18 Světlá nad Sázavou 1:52:18 1:51:48 27:25 28:08 28:43 28:02
180 58 POPEK Miloš M18 Kožlí 1:52:21 1:51:51 27:27 28:07 28:42 28:05
181 3 TRUSOVÁ Jitka Z40 Kutná Hora 1:52:23 1:51:53 27:25 27:25 28:29 29:04
182 12 TRUSA Rudolf M50 Kutná Hora 1:52:25 1:51:55 27:27 27:26 28:28 29:03
183 27 VRŠA Martin M40 TJ SOKOL 1:52:25 1:51:55 28:02 27:19 28:08 28:56
184 11 VÁCLAVSKÁ Adéla Z18 Rychtář 1:52:35 1:52:08 29:39 29:16 28:11 25:27
185 28 MRÁZEK Michal M40 Praha 1:52:52 23:59 27:41 29:53 31:18
186 29 LHOTSKÝ Radek M40 Pelhřimov 1:52:59 1:52:46 27:33 27:06 28:24 29:56
187 30 ŘEZNÍK Stanislav M40 Havlíčkův Brod 1:53:02 1:52:27 27:58 28:02 28:18 28:42
188 12 KUČEROVÁ Štěpánka Z18 Písek 1:53:14 1:52:54 28:22 28:12 28:13 28:27
189 31 ROJKA Jiří M40 Běžecký klub Gymnázia Havlíčkův Brod 1:53:15 1:52:56 28:24 28:12 28:13 28:26
190 35 SEDLÁK Petr M35 Horoměřice 1:53:19 1:53:06 27:31 27:59 28:36 29:11
191 8 POLÁK Přemysl M60 Ostrov nadOslavou 1:53:21 1:53:00 27:17 27:40 28:52 29:31
192 3 JELÍNEK Antonín M65 Aquaclub Havlíčkův Brod 1:53:48 1:53:30 28:00 28:07 28:22 29:18
193 36 MILICHOVSKÝ Václav M35 Přibyslav 1:53:52 1:53:25 29:23 28:25 28:14 27:49
194 4 PERNIČKOVÁ Jana Z40 PLEAS 1:53:54 1:53:27 29:32 28:34 28:02 27:46
195 2 POKORNÁ Eva Z50 Praha 1:54:05 1:53:48 27:01 27:49 29:15 30:00
196 15 STEHLÍK Oldřich M45 Havlíčkův Brod 1:54:21 1:54:10 25:34 25:41 27:08 35:58
197 59 PAGÁČ Martin M18 Přibyslav 1:54:27 1:54:05 27:05 27:09 29:14 30:57
198 32 MALINA Pavel M40 AZ tým 1:55:05 1:54:47 28:12 28:40 29:07 29:04
199 16 GEIST Jiří M45 Přibyslav 1:55:23 1:54:56 26:47 27:03 28:48 32:45
200 37 MUTL Tomáš M35 B:TECH 1:55:29 1:54:58 28:07 28:12 29:07 30:03
201 4 MENŠÍKOVÁ Hana Z35 Brno 1:55:34 1:55:10 27:30 27:37 29:01 31:25
202 60 KOHOUT Jakub M18 SCVM 1:55:35 1:55:18 26:23 28:40 30:02 30:30
203 61 SYSEL Vladimír M18 Parní válec 1:55:40 1:55:08 28:16 28:22 29:09 29:53
204 33 KINCL Petr M40 Praha 1:55:48 1:55:18 28:19 28:11 29:29 29:49
205 62 SEDMÍK Michal M18 Havlíčkův Brod 1:55:59 1:55:44 27:16 28:26 29:24 30:52
206 34 STANĚK Karel M40 Krakov 1:56:07 1:55:40 28:10 27:57 29:04 30:56
207 5 ADÁMKOVÁ Hana Z35 Hlinsko - HaBeš 1:56:13 1:55:36 29:27 28:48 29:32 28:25
208 35 MOLÁK Stanislav M40 Havlíčkův Brod 1:56:13 1:55:42 29:11 28:37 29:27 28:57
209 9 PROCHÁZKA Jaroslav M55 AZ tým Světlá nad Sázavou 1:56:22 1:56:04 28:26 28:59 29:11 29:45
210 36 KLEMENT Dušan M40 Světlá nad Sázavou 1:56:52 1:56:17 28:14 28:35 29:12 30:49
211 38 KLAPAL Miloš M35 Brno 1:56:52 1:56:31 27:56 28:36 29:37 30:43
212 39 DOLÍHAL František M35 Jihlava 1:56:52 1:56:33 28:28 29:33 29:21 29:30
213 40 KUTINA Petr M35 IRON Team 1:56:55 1:56:20 27:43 28:02 29:49 31:22
214 41 LECHAN Pavel M35 Havlíčkův Brod 1:56:59 1:56:29 29:43 29:15 29:02 28:59
215 37 MOJŽIŠ Peter M40 Havlíčkuv Brod 1:57:24 57:23
216 17 DANIHEL Jan M45 TJ SOKOL 1:57:28 1:56:58 28:46 28:36 29:43 30:22
217 1 ŠŮCHA Václav M70 SV Stříbro 1:57:34 26:50 29:04 30:39 31:00
218 18 VANDAS Martin M45 Marvan 1:57:38 1:57:12 27:02 28:19 29:58 32:20
219 13 TVRDÍK Pavel M50 SK KOVO Ledeč 1:57:57 1:57:20 28:36 29:09 29:56 30:16
220 13 VAŠINKOVÁ Dominika Z18 Brno 1:58:11 1:57:52 28:30 29:10 29:45 30:45
221 63 JANÁČEK Petr M18 Rychtář 1:58:20 30:12 29:35 27:27 31:06
222 19 STRAŠIL Miroslav M45 Přibyslav 1:58:25 1:58:09 27:48 29:10 30:30 30:56
223 10 KROUPA Jiří M55 zetor 1:58:27 1:58:18 29:17 29:26 30:00 29:44
224 64 VÁCHA Ladislav M18 Havlíčkův Brod 1:58:39 1:58:14 29:20 28:30 29:20 31:29
225 1 JANTSCH Vítězslav M80 ELEVENRUNTEAM 1:58:48 1:58:39 29:35 29:45 29:53 29:35
226 42 BOUDA Pavel M35 Havlíčkův Brod 1:58:49 1:58:43 28:02 29:42 30:10 30:54
227 43 ŠRÁMEK Roman M35 Modlíkov 1:59:14 1:58:57 28:02 29:29 30:35 31:07
228 65 STRAKA Josef M18 X-stream 1:59:42 1:59:29 25:50 26:20 28:32 38:59
229 1 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar Z65 TK Brno 1:59:43 1:59:34 29:23 29:48 30:29 30:03
230 14 MATOUŠKOVÁ Iveta Z18 Světlá nad Sázavou 1:59:51 1:59:30 29:07 30:02 30:39 30:01
231 20 MARAT Petr M45 Lukysport team 1:59:55 1:59:47 26:34 28:32 32:11 32:38
232 14 ŽÁČEK Miroslav M50 Sokol Světlá n.S. 2:00:03 1:59:43 28:13 29:27 30:41 31:42
233 5 ŠIMÁNKOVÁ Lenka Z40 Janovec 2:00:29 2:00:17 27:51 29:21 30:58 32:18
234 66 KREJČÍ Aleš M18 Havlíčkův Brod 2:00:30 2:00:13 26:56 28:59 29:53 34:42
235 15 FIALOVÁ Aneta Z18 Rozsochatec 2:00:36 2:00:13 29:10 29:44 30:08 31:34
236 67 ZAVADIL Lukáš M18 Havlíčkův Brod 2:00:48 2:00:14 29:20 28:52 30:17 32:19
237 68 MORAVEC Jan M18 Havlíčkův Brod 2:01:04 2:00:30 29:18 28:46 30:41 32:19
238 44 THOMAYER Jan M35 Přibyslav 2:01:16 2:01:00 28:06 28:56 31:33 32:41
239 38 RAK Martin M40 České Budějovice 2:01:25 2:01:09 28:43 30:20 31:08 31:13
240 21 DUBEN Pavel M45 Basketbal Havlíčkův Brod 2:02:41 2:02:28 29:48 30:55 30:56 31:02
241 69 STRÁNECKÝ Michal M18 Havlíčkův Brod 2:02:53 2:02:28 29:30 30:01 31:03 32:19
242 16 KÁŇOVÁ Ilona Z18 Čáslav 2:03:06 2:02:59 28:03 29:45 31:39 33:39
243 6 BERÁNKOVÁ Hana Z35 Havlíčkův Brod 2:03:17 2:02:54 29:10 30:38 31:39 31:49
244 70 ONDRÁŠEK Petr M18 Žleby 2:03:21 2:03:13 28:12 29:22 31:07 34:40
245 7 PEŠKOVÁ Jana Z35 Havlíčkův Brod 2:03:53 2:03:34 30:46 31:16 30:55 30:56
246 8 COUFALOVÁ Monika Z35 Světlá nad Sázavou 2:04:22 2:03:47 33:11 31:53 30:12 29:06
247 45 DARÁNI Jakub M35 Praha 9 2:04:25 2:03:49 30:23 30:36 31:00 32:26
248 17 ŠTERCOVÁ Kamila Z18 Světlá nad Sázavou 2:04:28 2:03:53 33:10 31:54 30:11 29:12
249 11 LIŠOVSKÝ Lubomír M55 Havířov 2:04:30 2:04:02 31:52 31:52 31:12 29:34
250 12 HUBKA Josef M55 Choceň 2:04:31 27:34 29:02 32:29 35:26
251 15 ZADINA Stanislav M50 Havlíčkův Brod 2:04:36 2:04:15 28:30 30:08 32:03 33:53
252 6 LÁNOVÁ Lada Z40 PLEAS 2:04:59 2:04:31 29:41 30:52 32:10 32:16
253 18 MIKSOVÁ Pavla Z18 B:POWER 2:05:15 2:04:42 32:54 31:09 30:58 30:13
254 19 ADAMETZOVÁ Lucie Z18 Hořice 2:05:30 2:05:08 29:43 31:00 31:57 32:49
255 39 HOLUB Martin M40 Chotěboř 2:05:54 2:05:33 32:13 32:20 31:33 29:47
256 1 ŠLECHTOVÁ Marie Z60 TJ Sokol Jaroměř 2:06:26 2:05:55 30:11 30:16 32:33 33:27
257 20 MELOUNOVÁ Anna Z18 Rychtář 2:07:00 2:06:33 29:41 31:19 32:55 33:05
258 4 VOKÁČ Milan M65 BKČS 2:08:08 2:07:55 30:21 31:23 32:31 33:53
259 3 ČÁSTEČKOVÁ Mirka Z50 Žďár nad Sázavou 2:09:03 2:08:38 29:45 30:51 33:02 35:24
260 71 BRYCHTA Čeněk M18 Jihlava 2:09:45 30:11 29:33 32:04 37:57
261 9 CÁPALOVÁ Jitka Z35 Praha 7 2:09:54 2:09:29 30:07 31:34 32:54 35:19
262 4 KALOVÁ Jana Z50 TaKJaK Brno 2:10:20 2:10:05 29:35 31:21 34:05 35:19
263 21 SEDLÁKOVÁ Lucie Z18 2:11:01 2:10:52 30:14 32:38 33:03 35:05
264 22 RÝDL Martin M45 Pelhřimov 2:12:13 2:11:55 29:44 31:21 33:02 38:06
265 22 BACÍKOVÁ Zuzana Z18 Havlíčkův Brod 2:12:39 2:12:15 30:06 32:11 34:12 36:09
266 3 KOTENOVÁ Bohunka Z45 SSC Otrokovice 2:13:37 2:13:06 31:54 31:53 34:27 35:22
267 13 SLABÝ Zdeněk M55 Tábor 2:13:53 30:54 31:19 33:42 37:58
268 4 LEBDUŠKOVÁ Jana Z45 2:14:36 2:14:16 29:34 33:04 34:51 37:06
269 2 KOCIAN Luděk M70 Veteran klub praha 2:14:50 2:14:33 30:47 32:00 34:50 37:12
270 16 KUČÍREK Petr M50 kucirek 2:15:00 2:14:41 30:06 32:18 34:37 37:58
271 10 ŠŤASTNÁ Gabriela Z35 Jihlava 2:15:35 2:15:03 30:50 32:01 34:55 37:49
272 23 SKOŘEPOVÁ Marie Z18 Jihlava 2:15:35 2:15:03 30:50 32:02 34:54 37:48
273 17 CÍSEK Jan M50 Přibyslav 2:16:07 2:15:35 31:42 33:15 34:42 36:27
274 24 DRAHOŠOVÁ Vlasta Z18 Chotěboř 2:17:12 2:16:50 32:36 34:05 34:39 35:52
275 23 FIALKA Radek M45 Biatlon Chotěboř 2:17:12 2:16:51 32:37 34:05 34:39 35:51
276 25 HRŮZOVÁ Petra Z18 Petrovice 2:17:15 31:48 32:32 35:45 37:09
277 2 DOUBKOVÁ Darina Z55 PKO Praha 2:17:24 2:16:59 33:27 34:16 34:37 35:04
278 11 FIBIKAROVÁ Soňa Z35 Světlá nad Sázavou 2:17:33 2:16:59 33:12 33:26 35:15 35:39
279 26 RÁZLOVÁ Anna Z18 2:18:05 2:17:55 30:15 33:40 37:22 36:48
280 7 AUGUSTINOVÁ Dana Z40 SK AXIOM OrBiTt 2:18:18 2:17:51 31:56 33:05 34:39 38:38
281 18 CHLUP Petr M50 SK Kamenice nad Lipou 2:18:28 2:18:25 28:50 33:27 35:39 40:31
282 72 HRŮZA Jan M18 Petrovice 2:18:37 2:18:08 31:41 34:16 35:11 37:28
283 8 TICHÁ Andrea Z40 Bruntál 2:18:43 2:18:20 31:41 33:38 35:59 37:23
284 46 BŘEŠŤÁK Pavel M35 Tábor 2:18:59 2:18:35 29:39 32:36 36:24 40:20
285 27 EXNEROVÁ Tereza Z18 Ždírec nad Doubravou 2:19:09 2:18:52 31:16 33:13 36:20 38:20
286 28 STEJSKALOVÁ Barbora Z18 Havlíčkův Brod 2:19:54 2:19:19 31:56 33:10 34:56 39:52
287 5 VOSYKA Ladislav M65 AZ-tým Světlá nad Sázavou 2:20:05 2:19:47 31:20 33:18 37:13 38:14
288 14 CHLÁD Stanislav M55 Světlá nad Sázavou 2:20:11 2:19:34 33:06 34:14 36:12 36:37
289 5 POPÍKOVÁ Ivana Z50 Bruntál 2:22:02 2:21:37 33:20 34:44 36:05 37:52
290 12 MOJŽIŠOVÁ Jana Z35 Havlíčkuv Brod 2:22:39 2:22:17 31:35 34:51 37:48 38:25
291 47 MERUNKA Josef M35 PLEAS 2:23:33 2:23:24 30:04 33:50 37:31 42:07
292 73 LIŠKA David M18 Havlíčkův Brod 2:24:54 2:24:39 26:47 36:53 40:16 40:58
293 74 PYTLÍK Jaroslav M18 Havlíčkův Brod 2:24:54 2:24:39 27:28 36:12 40:20 40:53
294 2 GAMAN Jaroslav M80 Avantým Havířov 2:26:05 2:26:03 34:41 35:51 37:01 38:31
295 29 PIKLOVÁ Alena Z18 Havlíčkův Brod 2:26:13 2:25:42 34:32 35:12 37:33 38:56
296 3 PEJPAL Jiří M80 TJ Liga 100 Praha 2:33:32 2:33:01 38:25 38:14 38:22 38:30
297 2 JIRÁSKOVÁ Věra Z60 Brno 2:39:03 2:38:37 36:21 39:14 41:15 42:13
298 2 MOJŽIŠ Vincent M75 KČT Havlíčkův Brod 2:47:06 2:46:33 39:45 41:06 42:47 43:27
DNF ŠRÁMEK Jan M35 SK AXIOM OrBiTt DNF 30:26
DNF ŠVEJDOVÁ Monika Z35 Pelhřimov DNF
DNF ZATLOUKAL Jiří M35 Olomouc DNF 22:07 22:35
DNF VZOREKOVÁ Veronika Z18 Kidokai běh Jablonec nad Nisou DNF 21:32 23:34
DNF NOVOTNÝ Jiří M45 UNO Srch DNF 25:29 26:45 28:17
Celkové pořadí Název štafety Příjmení Jméno Finální čas Čipový čas 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo
1 Můj brácha má prima bráchu     1:27:43        
    KRAJCIGR Miroslav     22:28 22:33    
    KRAJCIGR Jan         21:29 21:12
2 Hrma     1:32:19        
    MAJER Karel     23:44 24:20    
    HRČKA Michal         22:55 21:20
3 HomoDuo     1:34:02        
    NOVÁK Jan Pavel     22:29 22:42    
    ONDRÁČEK Stanislav         23:58 24:53
4 Veselí důchodci     1:35:29        
    VODIČKA Jiří     24:44 26:11    
    BĚLOHLÁVEK Jaromír         22:18 22:16
5 Humpolecký běhny     1:36:53        
    HERNOVÁ Lucie     24:29 23:47    
    VÁCHOVÁ Kristýna         24:09 24:27
6 7CD     1:37:15        
    HLAVÁČ Jan     23:42 25:14    
    KOŤARA Tomáš         24:11 24:07
7 Kvapníci     1:37:26        
    RÁZL Pavel     24:35 26:22    
    JEDLIČKA Martin         23:16 23:13
8 Fialovci     1:38:38 1:38:36        
    FIALA Radek     23:16 25:03    
    FIALA Jakub         24:51 25:28
9 Drndy     1:39:55 1:39:51        
    KRYŠTOFOVÁ Jana     26:16 29:05    
    ROCH Martin         22:01 22:32
10 J+M team     1:41:08 1:41:03        
    ŠTURSOVÁ Jitka     27:11 27:21    
    ŠTEFÁNKOVÁ Markéta         23:04 23:32
11 PETROL     1:41:51        
    PETRÁŠ Miroslav     24:39 26:30    
    OLIŠAR Petr         25:23 25:17
12 Různá a Vyrobený     1:42:10 1:42:01        
    VRÁBELOVÁ Tereza     26:51 27:17    
    SMOLKA Pavel         22:36 25:25
13 Bonboni     1:42:44 1:42:39        
    BENEŠ Jan     24:05 23:35    
    ŠIMONOVÁ Barbora         27:12 27:52
14 OnJa     1:43:54 1:43:50        
    MLÁDEK Ondřej     28:02 28:20    
    KOŠŤÁL Jaroslav         23:20 24:12
15 Samosběr jahod     1:44:32        
    COUFAL Matěj     26:00 26:54    
    SMÍTKOVÁ Karolína         26:06 25:32
16 ACO - Zátopkovy děti     1:45:47        
    EISNER Josef     29:22 26:19    
    KAVALÍR Martin         26:19 23:47
17 TECHNOCON - TEAM1     1:46:13        
    ŠVEC Karel     26:48 26:58    
    PLACHÝ Jaroslav         25:52 26:34
18 Dolní Krupá, Okrouhlice     1:47:35 1:47:34        
    SEREDOVÁ Markéta     26:26 28:14    
    KVANKA Petr         25:25 27:29
19 LiOn team     1:47:39 1:47:37        
    KRÁLOVÁ Linda     26:55 29:18    
    MELOUN Ondřej         26:00 25:27
20 DaMi     1:50:03 1:49:59        
    ŠEDA David     27:51 27:10    
    PŘIBYL Miroslav         27:49 27:13
21 SVĚTLOMETI     1:50:30 1:50:29        
    FOJTÍK David     28:57 30:29    
    NERADNÝ David         25:58 25:06
22 Vlaštovky     1:50:35 1:50:27        
    VRBOVÁ Miroslava     29:44 31:47    
    NOVÁKOVÁ Lenka         25:04 23:59
23 Stehýnka z Čejky     1:54:10 1:54:09        
    NOVOTNÁ Dagmar     24:36 26:07    
    STEHNOVÁ Eliška         30:15 33:12
24 LANO     1:55:02 1:54:54        
    TOMAN Lukáš     30:37 31:19    
    LANGPAUL Jakub         26:23 26:42
25 Velu     1:56:14 1:56:13        
    TRÁVNÍČEK Lukáš     24:48 23:49    
    PILCEROVÁ Veronika         32:02 35:34
26 M+M     1:57:12        
    HRANČÍK Martin     27:53 30:48    
    PRACHAŘ Michal         28:30 30:00
27 B:TECH Velká tlapa     2:00:27 2:00:20        
    EIGL Dan     31:23 32:07    
    STRÁNSKÝ David         27:46 29:11
28 Kočky     2:00:35 2:00:33        
    BUSTOVÁ Lída     28:00 28:34    
    VALOVÁ Dana         31:07 32:53
29 Mimoni     2:01:10 2:01:06        
    NĚMEC Vlastimil     27:58 29:55    
    ZVOLÁNKOVÁ Helena         30:52 32:25
30 MikBar team     2:02:26 2:02:18        
    MIKEŠ Jaroslav     32:09 31:23    
    BÁRTA Miloslav         28:52 30:01
31 Borovačky     2:04:09 2:04:05        
    LACINOVÁ Hana     28:52 33:14    
    LUKEŠOVÁ Jitka         30:00 32:03
32 2 MOTY     2:04:25 2:04:19        
    MOTYČKA Lubomír     30:33 33:15    
    MOTYČKA Vojtěch         27:44 32:53
33 Šanelky     2:05:24 2:05:21        
    AMBROŽOVÁ Romana     28:42 30:14    
    BROŽOVÁ Martina         30:16 36:12
34 PE.PA.     2:07:00 2:06:57        
    HRABÁNKOVÁ Lenka     32:16 35:18    
    VALA Pavel         29:21 30:04
35 Dvoupytlíci     2:07:28 2:07:22        
    CÍSAŘOVÁ Šárka     35:34 40:00    
    MERCL Jan         26:15 25:38
36 ACO - Krásní srnci     2:07:47 2:07:43        
    KUBÍČEK Rudolf     27:56 30:28    
    RUTA Pavel         34:41 34:42
37 Kamo     2:07:51 2:07:46        
    HORKÁ Lenka     30:15 04:38    
    PRŮŠOVÁ Petra         32:57 00:03
38 Pohodáři     2:10:56 2:10:54        
    MUSILOVÁ Radka     35:51 37:43    
    DOČEKAL Martin         28:18 29:04
39 Bublinky     2:11:34 2:11:27        
    LEDVINKA Lubomír     30:33 31:51    
    LEDVINKA Jan         33:24 35:45
40 Čaňkovic dvojka     2:13:43        
    ČAŇKOVÁ Lenka     37:49 39:50    
    ČANĚK Petr         27:20 28:44
41 Šternberčáci     2:17:13 2:17:05        
    HOUŽVIČKOVÁ Lucie     34:12 35:25    
    HOUŽVIČKA Petr         33:05 34:31
42 PLEAS     2:33:53 2:33:50        
    KADEŘÁBKOVÁ Zuzana     37:38 42:04    
    KADEŘÁBKOVÁ Jana         35:37 38:34
Rumlíci     DNF        
    RUMLOVÁ Iva     27:57 29:11    
    RUML Jiří         29:08
AZ MEAT     DNF        
    DEJMAL Radek        
    MACHÁLEK Roman        
Celkové pořadí Název štafety Příjmení Jméno Finální čas Čipový čas 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo
1 CATUS     1:20:41        
    BRYCHTA Jiří     19:18      
    CULKA Josef       23:36    
    STARÝ Michal         19:07  
    MOTTL Lukáš           18:40
2 powerofrun     1:32:39 1:32:38        
    MELOUN Jakub     23:48      
    KUBALA Šimon       26:28    
    PALÁN Tibor         22:49  
    ONDRÁČEK Matyáš           19:34
3 Káwa team     1:37:16 1:37:13        
    RÁZL Zdeněk     26:59      
    ŠIMANDL Roman       25:52    
    PROSTŘEDNÍ Josef         21:04  
    DOLEŽAL Tomáš           23:20
4 Běžecký klub Gymnázia Havlíčkův Brod     1:43:16 1:43:15        
    KUČÍRKOVÁ Gabriela     26:27      
    POŘÍZOVÁ Radka       26:31    
    SEDLÁČKOVÁ Monika         26:07  
    VYDLÁK Václav           24:10
5 Mevatera     1:46:55        
    MIŠUROVÁ Radka     28:59      
    ČERMÁK Václav       22:38    
    NOVOTNÁ Tereza         28:23  
    KARLOVÁ Magdalena           26:54
6 Kluci v akci     1:47:18        
    HORÁK Luděk     22:08      
    MAREK Roman       27:27    
    FOŘT Petr         27:27  
    BOČEK Milan           30:15
7 Energocentrum     1:48:17        
    MUCHNA Petr     29:05      
    KAISER Jan       28:52    
    POSPÍŠIL Petr         23:59  
    HROUDA Jaroslav           26:20
8 4FunRunners     1:48:46        
    NETOLICKÝ Jaroslav     20:32      
    MASOPUSTOVÁ Veronika       31:14    
    BARCUCH Petra         31:14  
    SLAVÍKOVÁ Lucie           25:47
9 RYCHLÉ ŠÍPY     1:49:02        
    LUKAČINOVÁ Martina     31:55      
    ZEZULOVÁ Jana       28:09    
    ZDRAŽIL Pavel         24:36  
    PRCHAL Petr           24:22
10 SDH Bezděkov     1:49:19        
    ŘÁDEK Pavel     24:06      
    ŘÁDKOVÁ Helena       28:49    
    BÁRTOVÁ Aneta         29:51  
    DVOŘÁK David           26:34
11 Tj sokol Bezdekov     1:49:20        
    KRUPAUER Jiří     23:46      
    STEJSKAL Václav       23:50    
    TAJOVSKY Martin         30:52  
    KLOFÁČ Michal           30:52
12 Maximální šílenci     1:50:46        
    BROŽ Jindřich     28:21      
    KRÁTKÁ Ludmila       25:34    
    STLOUKALOVÁ Lucie         30:35  
    KRÁTKÝ Zdeněk           26:15
13 Pleas Rafani     1:50:48 1:50:42        
    STANĚK Petr     26:47      
    STAŇKOVÁ Jitka       29:14    
    BERÁNEK Karel         28:07  
    BERGER Pavel           26:39
14 Rodiče na útěku     1:51:42        
    KAFKA Jaroslav     26:42      
    VÍŠEK Pavel       29:39    
    VÍŠKOVÁ Jana         25:48  
    VALA Jiří           29:32
15 Aliens     1:52:48 1:52:43        
    DOMINIKOVÁ Petra     32:05      
    DOMINIK Milan       26:41    
    SLADKOVSKÁ Broňa         28:48  
    KOSIČKA Tomáš           25:13
16 #PLEAS_chill     1:55:04 1:54:57        
    BERÁNEK Luboš     27:07      
    ZACHARIÁŠOVÁ Klára       32:36    
    HORÁKOVÁ Eva         29:14  
    SEDLÁK Petr           26:07
17 JKMZ     1:56:35 1:56:32        
    UBROVÁ Zdeňka     27:50      
    UBROVÁ Klára       29:59    
    KASALOVÁ Marcela         30:49  
    PABOUSKOVÁ Jana           27:57
18 TeMiHaKl NeBaBuKo     1:56:45 1:56:42        
    NĚMCOVÁ Tereza     29:18      
    BÁRTOVÁ Michaela       28:58    
    BURDOVÁ Hana         29:12  
    KOUBKOVÁ Klára           29:16
19 BeNeTa     1:57:53 1:57:50        
    TALÍKOVÁ Lenka     28:08      
    BENEŠOVÁ Šárka       26:44    
    NEUVIRTOVÁ Hana         31:46  
    BENCOVÁ Šárka           31:14
20 PAROPEMA     2:02:01 2:01:54        
    FERENCZ Pavel     30:08      
    FERENCZOVÁ Romana       35:42    
    FERENCZOVÁ Petra         31:23  
    FERENCZ Martin           24:47
21 ÚČI Přibyslav     2:09:09 2:09:04        
    BÁRTOVÁ Petra     28:49      
    KAMAROVÁ Jna       28:45    
    NEUBAUEROVÁ Iveta         34:37  
    ADAM Petr           36:59
22 HASIČKY     2:09:43 2:09:34        
    HAUPTOVÁ Alice          
    STAŇKOVÁ Pavla          
    ČECHOVÁ Bohumila         43:51  
    BENEŠOVÁ Kristýna           25:52
23 Prima team     2:19:08        
    OPRŠÁLOVÁ Marie     35:20      
    KOVÁČOVÁ Ilona       32:04    
    DOMKÁŘOVÁ Věra         11:44  
    ZYCHOVÁ MArtina           00:03
AFFA     Čas z technických důvodů nezměřen        
    TŮMA Tomáš     23:16      
    TŮMOVÁ Naďa       26:47    
    KOKRDOVÁ Lenka         24:53  
    KVANKOVÁ Hana          
Celkové pořadí Název štafety Příjmení Jméno Finální čas Čipový čas 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo
1 TECHNOCON - IMBUSÁCI     1:36:38        
    JANDA Jan     23:40      
    JANDA Petr       23:27    
    KÁRNÍK Filip         26:20  
    BAUER Jan           23:11
2 ACO - Drým tým     1:39:29        
    LINHART Pavel     25:38      
    PALÁNOVÁ Marie       26:04    
    FIC Pavel         22:26  
    HAVLENOVÁ Jana           25:20
3 Feramat Cybernetics     1:39:55        
    CHARVÁT David     30:12      
    NÝVLT Ondřej       24:29    
    CIGLER Jiří         23:12  
    TUMÁŠKO Pavel           22:00
4 jACO šneci     1:44:08        
    TLUSTOŠ Zdeněk     23:08      
    HÁNĚL Tomáš       29:25    
    HÁNĚLOVÁ Žaneta         27:04  
    ZVOLÁNEK Josef           24:31
5 DENWEL - Rozjeté želvy     1:45:38        
    NOVÁK Jiří     25:48      
    VELECKÝ Ondřej       26:07    
    VAŠEKOVÁ Lucia         26:45  
    HAVRÁNEK Josef           26:58
6 TECHNOCON - RYCHLÝ MOUCHY     1:47:53 1:47:50        
    ZACHARIÁŠ Petr     23:04      
    ŘEZNÍKOVÁ Markéta       30:35    
    STARÝ Daniel         26:44  
    ŠKOCH Zdeněk           27:30
7 Energocentrum Plus     1:48:17        
    MUCHNA Petr     29:05      
    KAISER Jan       28:52    
    POSPÍŠIL Petr         23:59  
    HROUDA Jaroslav           26:20
8 BILLA (403)     1:50:20 1:50:10        
    MIŠTA Michal     27:08      
    FIŠEROVÁ Pavla       26:59    
    MIŠTOVÁ Veronika         29:04  
    ČERVÍN Petr           27:08
9 creox     1:50:50 1:50:46        
    ŠIDLÁK Zbyněk     26:05      
    KOZDERKA Michal       35:33    
    MOKŘÍŠ Martin         25:12  
    ROSECKÝ Michal           23:59
10 DENWEL - Rychlé spojky     1:51:43        
    ZDRAŽIL Roman     27:05      
    ZDRAŽILOVÁ Petra       29:30    
    ZYKA Martin         25:04  
    GRYČ Martin           30:03
11 Modelárna Novák     1:52:15 1:52:10        
    VACHUŠKA Milan     29:13      
    HAJŠMAN Milan       29:16    
    BALOUNOVÁ Monika         29:37  
    EIS Tomáš           24:08
12 Dvořák - svahové sekačky     1:52:17 1:52:12        
    SOUČKOVÁ Petra     29:36      
    LECHANOVÁ Iva       33:31    
    VAVŘINA Milan         25:57  
    HLADÍK Lubor           23:13
13 Párty stany - Etimex     1:53:08 1:52:58        
    DUBEN Jaroslav     34:58      
    DUBEN Lubomír       24:34    
    PLACHÝ Jaroslav         25:22  
    HNULÍKOVÁ Dita           28:13
14 REBEL TÝM     1:53:15        
    HUBELBAUER Aleš     25:22      
    KUTLVAŠR Roman       29:45    
    JANĎOUREK Pavel         27:20  
    KONFRŠT Lukáš           30:48
15 just4web.cz     1:53:21 1:53:20        
    WAGNER Richard     29:34      
    SOCHOR Milan       34:35    
    BLAŽEK Petr         25:23  
    JUST Pavel           23:50
16 Domat Control System     1:54:00 1:53:55        
    VIDIM Jan     24:25      
    NĚMEČEK Tomáš       31:18    
    KALINA Jiří         31:19  
    SCHAFFER Ondřej           26:57
17 PWC legal     1:58:08 1:58:04        
    VAJDA Dominik     30:02      
    KABILKA Zdeněk       26:44    
    STŘÍŽOVÁ Veronika         32:50  
    SRB Jaroslav           28:32
18 ACO - Krajní nouze     1:59:07 1:59:00        
    MAREK Luboš     28:47      
    STEHNO Ivan       28:23    
    GABRIEL Zbyněk         31:49  
    MUSIL Jiří           30:07
19 ACO - nACOnec team     1:59:43 1:59:36        
    SOBOTA Ondřej     28:20      
    FIŠER Jan       25:22    
    DOSTÁLOVÁ Veronika         38:23  
    VESELÝ Lukáš           27:39
20 Vodovody a kanalizace Havlíčkův Brod     2:00:03 1:59:57        
    PÍROVÁ Zuzana     35:28      
    KADLEC Jan       27:54    
    MATĚJKA Vladimír         26:15  
    VLASÁKOVÁ Andrea           30:26
21 ACO - Plastic people     2:01:20 2:01:12        
    PETRŽILKA Vladislav     35:19      
    PETRŽILKA Ondřej       23:38    
    BECKER Roman         24:46  
    PROCHÁZKOVÁ Gabriela           37:37
22 ACO - Domeček     2:04:02 2:03:54        
    HRENIC Ondřej          
    APELT Richard       58:32    
    HALAMKA Josef         27:26  
    ŠVEJDA Karel           38:04
23 ACO - Pábitelé     2:06:33 2:06:25        
    SIWKOVÁ Zuzana     35:20      
    OBRTEL Dan       35:58    
    VÁGNER Martin         27:45  
    OBRTEL Gabriel           27:30
24 BGS Biogas     2:06:59 2:06:53        
    KOHOUTOVÁ Hana     30:13      
    ŠPATZOVÁ Petra       32:29    
    GALLOVÁ Petra         32:28  
    SUKOVÁ Veronika           31:48
25 ACO - Rychlé šipky     2:11:41        
    TROPP Stanislav     27:07      
    ONDRÁČKOVÁ Hana       31:17    
    MIKULIČOVÁ Alena         32:14  
    BRABCOVÁ Lenka           41:02
26 B:TECH - Ladies     2:16:05 2:15:58        
    ZÍKOVÁ Gabriela     34:28      
    POLÍVKA Antonín       32:36    
    PROVAZNÍKOVÁ Monika         36:10  
    MATOUŠKOVÁ Veronika           32:52
27 ACO - Bábofky     2:16:07 2:16:00        
    JŮDOVÁ Klára     30:04      
    PINCOVÁ Marcela       43:02    
    ŘEZNÍČKOVÁ Lenka         33:10  
    LOUŽECKÁ Kristýna           29:51
28 ACO - Hvězdy jihu     2:23:49        
    DOPITOVÁ Dana     34:35      
    PŘÍVOZNÍKOVÁ Martina       35:58    
    ŠOULOVÁ Lucie         36:56  
    ŠAŠKOVÁ Martina           36:20
29 PLEAS Včelky     2:32:04 2:32:02        
    VÁCHOVÁ Romana     36:16      
    NOVOTNÁ Lenka       35:36    
    MEDKOVÁ Lucie         40:06  
    ŽÁKOVÁ Věra           40:06
Celkové
pořadí
Pořadí v
kategorii
Příjmení Jméno Ročník Klub Finální čas
1 1 Chlapci DOMKÁŘ Marek 2010 01:29
2 1 Dívky ŠVORCOVÁ Klára 2011 01:38
3 2 Chlapci HRANČÍK Martin 2010 DATEUP s.r.o. 01:42
4 2 Dívky HRABÁNKOVÁ Eliška 2010 Lovovosice 01:43
5 3 Chlapci BÁRTA Lukáš 2010 01:44
6 3 Dívky NOVÁKOVÁ Viktorie 2011 KKL Hlinsko 01:45
7 4 Chlapci SLÁMA Ondřej 2010 havlíčkův brod 01:46
8 5 Chlapci ZEZULÁK Štěpán 2010 Chotěboř 01:48
9 6 Chlapci SOUČEK Daniel 2010 Lípa 01:49
10 7 Chlapci DOLEŽEL Jáchym 2010 01:50
11 4 Dívky MIŠUROVÁ Karolina 2010 Pohled 01:51
12 8 Chlapci OTRADOVSKÝ Petr 2011 Havlíčkův Brod 01:53
13 9 Chlapci ZIMMERMANN Jan 2011 01:55
14 5 Dívky ZÁHUDENSKÁ Natálie 2011 01:55
15 10 Chlapci SOUČEK Jakub 2010 Lípa 01:56
16 11 Chlapci RAK Mikuláš 2012 01:57
17 6 Dívky ŠENKOVÁ Bára 2011 Havlíčkův Brod 01:57
18 7 Dívky TROPPOVÁ Stella 2010 02:06
19 12 Chlapci WAGNER Radek 2012 02:07
20 13 Chlapci ŠENK Vojtěch 2011 Havlíčkův Brod 02:08
21 14 Chlapci STŘEŠTÍK František 2011 02:09
22 8 Dívky KRÁTKÁ Aneta 2012 Havlíčkův Brod 02:12
23 15 Chlapci GÉBA Josef 2011 02:13
24 9 Dívky FIŠEROVÁ Zuzana 2010 02:14
25 16 Chlapci HÁNĚL Daniel 2012 02:16
26 17 Chlapci RŮŽIČKA Matyáš 2011 02:16
27 10 Dívky RUMLOVÁ Evelínka 2011 02:16
28 11 Dívky ŠVEJDOVÁ Terezie 2011 Pelhřimov 02:19
29 12 Dívky KUDLOVÁ Eliška 2012 Havlíčkův Brod 02:19
30 13 Dívky RUMLOVÁ Apolenka 2011 02:21
31 18 Chlapci POPÍK Vojtěch 2013 Havlíčkův Brod 02:24
32 19 Chlapci STEHLÍK Vojtěch 2013 Havlíčkův Brod 02:27
33 20 Chlapci ČÍPA Petr 2012 Horní Krupá 02:28
34 14 Dívky SEREDOVÁ Ema 2010 Dolní Krupá 02:28
35 21 Chlapci SEREDA Lukáš 2011 Dolní Krupá 02:30
36 15 Dívky KOŘENÁŘOVÁ Julie 2013 Havlíčkův Brod 02:32
37 16 Dívky HOLÁ Anna 2012 Brno 02:38
38 22 Chlapci HRANČÍK Jan 2012 DATEUP s.r.o. 02:41
39 23 Chlapci LUKAČINA Robin 2012 Dlouhá Ves 02:45
40 17 Dívky ČÍPOVÁ Elena 2014 Horní Krupá 03:02
41 18 Dívky BRYCHTOVÁ Lucie 2013 Havlíčkův Brod 03:15
42 24 Chlapci NEHONSKÝ Jakub 2013 03:18
43 19 Dívky CHLÁDOVÁ Michaela 2013 TJ KAFKY 03:26
44 20 Dívky FIŠEROVÁ Jolana 2013 03:33
45 21 Dívky DOLEŽELOVÁ Eliška 2014 03:44
DNF Chlapci PÁLEK Petr 2011 MŠ Příčná DNF
DNF Chlapci LAKOSIL Ondřej 2012 DNF
DNF Dívky LUKAČINOVÁ Tamara 2015 Dlouhá Ves DNF
DNF Dívky NECHVÍLOVÁ Ela 2010 Heřmanův Městec DNF
DNF Dívky VAJDOVÁ Anna 2013 DNF
Celkové
pořadí
Pořadí v
kategorii
Příjmení Jméno Ročník Klub Finální čas 1. kolo 2. kolo
1 1 Chlapci HAVLÍČEK Radek 2006 Přibyslav 02:47 01:17 01:30
2 2 Chlapci BAUER Ondřej 2006 Havlíčkův Brod 02:52 01:21 01:30
3 3 Chlapci ZÁPAŘKA Filip 2006 Équipe sans limites 02:57 01:25 01:31
4 4 Chlapci FICEK Jakub 2007 03:03 01:29 01:34
5 1 Dívky ŠVORCOVÁ Adéla 2009 Světlá nad Sázavou 03:03 01:23 01:39
6 5 Chlapci BOROVIČKA Tadeáš 2006 Denwel 03:05 01:31 01:34
7 6 Chlapci CÁPAL Matyáš 2007 PSK Olymp Praha 03:06 01:34 01:32
8 2 Dívky VOMELOVÁ Markéta 2006 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 03:07 01:27 01:40
9 3 Dívky KUDLOVÁ Šárka 2006 Havlíčkův Brod 03:07 01:24 01:43
10 7 Chlapci ŠTURSA Jaromír 2009 03:08 01:28 01:40
11 8 Chlapci DUBEN Jan 2008 FK Jablonec nad Nisou 03:12 01:27 01:44
12 4 Dívky FICKOVÁ Alžběta 2007 SK Chotěboř 03:12 01:30 01:42
13 5 Dívky ZIMPRICHOVÁ Tereza 2007 Havlíčkův Brod 03:13 01:35 01:38
14 9 Chlapci MOLÁK Prokop 2007 Havlíčkův Brod 03:17 01:30 01:47
15 10 Chlapci HRABÁNEK Martin 2007 Lovosice 03:18 01:26 01:52
16 6 Dívky MICHELFEITOVÁ Karolína 2007 Havlíčkův Brod 03:18 01:23 01:55
17 11 Chlapci ZÁPAŘKA David 2008 Équipe sans limites 03:19 01:35 01:43
18 7 Dívky CÁPALOVÁ Magdaléna 2009 PSK Olymp Praha 03:20 01:35 01:45
19 8 Dívky ŠINDELÁŘOVÁ Natálie 2007 Havlíčkův Brod 03:21 01:30 01:50
20 12 Chlapci KOŠMIDER Šimon 2007 03:24 01:31 01:53
21 9 Dívky FICKOVÁ Ludmila 2009 SK Chotěboř 03:27 01:34 01:52
22 10 Dívky ZÁHUDENSKÁ Michaela 2009 03:31 01:35 01:56
23 13 Chlapci PÍRO Marek 2008 Havlíčkův Brod 03:34 01:40 01:54
24 11 Dívky HAVLÍČKOVÁ Denisa 2009 Přibyslav 03:34 01:45 01:49
25 12 Dívky ČERNÍKOVÁ Marie 2009 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 03:34 01:40 01:54
26 13 Dívky BÁRTOVÁ Adéla 2007 Zálesí 03:36 01:41 01:54
27 14 Chlapci BRZOBOHATÝ Karel 2007 TJ Šumperk 03:37 01:48 01:49
28 15 Chlapci MOJŽIŠ Peter 2008 Praha 03:38 01:42 01:55
29 16 Chlapci RAK Matyáš 2009 03:38 01:43 01:55
30 17 Chlapci HÁNĚL Tomáš 2006 03:40 01:43 01:56
31 14 Dívky ZÍKOVÁ Bára 2009 Havlíčkův Brod 03:43 01:43 02:00
32 15 Dívky RANECKÁ Eliška 2007 03:48 01:47 02:01
33 18 Chlapci WEBER Filip 2009 03:56 01:50 02:05
34 16 Dívky KREIDLOVÁ Luise Monika 2008 03:56 01:49 02:06
35 17 Dívky MATOUŠŮ Anna 2006 03:58 01:44 02:13
36 19 Chlapci ŠIMÁNEK Daniel 2007 Lučice 04:00 01:46 02:13
37 18 Dívky STEJSKALOVÁ Ester 2007 04:01 01:49 02:11
38 20 Chlapci JANOVEC Patrik 2009 04:03 01:50 02:13
39 21 Chlapci ŠIMÁNEK Adam 2009 Lučice 04:18 01:45 02:32
40 19 Dívky PUMROVÁ Dora Perla 2009 Praha 04:25 02:00 02:25
41 20 Dívky MUNDRUCHOVÁ Antonie 2008 04:43 02:08 02:35
42 21 Dívky GÉBOVÁ Veronika 2007 05:01 01:58 03:03
DNF Dívky BÁRTÍKOVÁ Amálie 2008 Havlíčkův Brod DNF
DNF Dívky JELÍNKOVÁ Nicol 2008 Horní Krupá DNF
DNF Dívky LAKOSILOVÁ Nina 2009 DNF
Celkové
pořadí
Pořadí v
kategorii
Příjmení Jméno Ročník Klub Finální čas 1. kolo 2. kolo 3. kolo
1 1 Chlapci PANSKÝ Jakub 2004 04:02 01:18 01:25 01:19
2 2 Chlapci KUŽELA Augustin 2003 04:14 01:17 01:26 01:31
3 1 Dívky HAVLÍČKOVÁ Tereza 2003 Přibyslav 04:20 01:23 01:30 01:26
4 3 Chlapci AMBROŽ Marek 2005 04:25 01:27 01:33 01:24
5 4 Chlapci BAUER Jan 2004 Havlíčkův Brod 04:27 01:18 01:33 01:36
6 5 Chlapci HOLAS Jan 2005 04:31 01:22 01:42 01:27
7 2 Dívky RÁZLOVÁ Eliška 2004 04:32 01:24 01:37 01:31
8 3 Dívky VACKOVÁ Jana 2003 Havlíčkův Brod 04:32 01:25 01:35 01:31
9 4 Dívky KUBÁTOVÁ Tereza 2004 BM fitness Havlíčkův Brod 04:34 01:24 01:36 01:33
10 6 Chlapci JIRÁK Matěj 2005 Havlíčkův Brod 04:38 01:26 01:36 01:36
11 7 Chlapci DUBEN Adam 2004 04:40 01:20 01:38 01:41
12 5 Dívky DIBELKOVÁ Klára 2003 Havlíčkův Brod 04:46 01:29 01:39 01:37
13 8 Chlapci KAFKA Šimon 2004 04:47 01:23 01:43 01:40
14 6 Dívky EŠNEROVÁ Eliška 2004 Házená Havlíčkův Brod 04:50 01:25 01:42 01:42
15 9 Chlapci VODA Jakub 2004 04:53 01:29 01:41 01:43
16 7 Dívky BÁRTOVÁ Nela 2002 Havlíčkuv Brod 04:57 01:31 01:48 01:38
17 10 Chlapci BĚLOHLÁVEK Jakub 2005 04:58 01:25 01:49 01:43
18 8 Dívky RÁKOSNÍKOVÁ Dominika 2003 Havlíčkův Brod 05:01 01:27 01:53 01:41
19 11 Chlapci LITERA Patrik 2004 Havlíčkův Brod 05:03 01:28 01:46 01:49
20 9 Dívky BÁRTÍKOVÁ Viktorie 2003 Havlíčkův Brod 05:04 01:32 01:49 01:42
21 10 Dívky MARKOVÁ Simona 2002 05:07 01:28 01:51 01:48
22 12 Chlapci ČAPEK Kryštof 2006 05:09 02:28 00:55 01:46
23 11 Dívky LETKOVÁ Adélka 2005 Havlíčkův Brod 05:10 01:32 01:49 01:49
24 12 Dívky HÁNĚLOVÁ Karolína 2004 Havlíčkův Brod 05:16 01:30 01:53 01:52
25 13 Chlapci POPÍK Radek 2003 Bruntál 05:18 01:30 01:52 01:55
26 13 Dívky NOVÁKOVÁ Lenka 2005 Havlíčkův Brod 05:20 01:32 01:56 01:52
27 14 Dívky VONDRÁČKOVÁ Lenka 2004 BM fitness Havlíčkův Brod 05:20 01:28 00:00 01:52
28 14 Chlapci MOJŽIŠ Martin 2005 Praha 05:21 01:36 01:54 01:51
29 15 Dívky JECHOVÁ Michaela 2003 Ždírec u Pohledu 05:23 01:36 01:54 01:53
30 16 Dívky SVAČINOVÁ Alžběta 2003 Praha 05:25 01:23 01:58 02:04
31 15 Chlapci PÍRO Matyáš 2005 Havlíčkův Brod 05:26 01:34 02:00 01:52
32 17 Dívky KAFKOVÁ Eliška 2004 Habry 05:27 01:35 01:56 01:55
33 18 Dívky VALOVÁ Veronika 2005 Leškovanka 05:38 01:48 02:03 01:46
34 19 Dívky HLAVÁČOVÁ Barbora 2005 Havlíčkův Brod 05:39 01:48 02:03 01:47
35 16 Chlapci LITERA Lukáš 2003 Havlíčkův Brod 05:51 01:16 02:05 02:30
36 17 Chlapci HANOUSEK Matěj 2005 06:01 01:47 02:08 02:06
37 20 Dívky STAŇKOVÁ Eliška 2005 Krakov 06:24 01:42 02:21 02:21
DNF Chlapci NOVÁK Tomáš 2003 Havlíčkův Brod DNF
DNF Dívky PUMROVÁ Eva Perchta 2005 Praha DNF
B:GROUP ACO Kraj Vysočina HAVLICKUV BROD


Copyright © Havlíčkobrodský půlmaraton 2016 | edited by n.e.s.p.i