06.06.2018

Milí sportovní přátelé,

 

Rádi bychom vás informovali, že celou organizaci Havlíčkobrodského půlmaratonu přebírají pořadatelé z Nymburského půlmaratonu. Závod se tedy letos konat bude, a to v neděli 16. září 2018. Tento web projde změnou a registrace bude spuštěna během června. Přejeme vám všem hodně úspěchů na trati!

 

Po pěti letech pořádání závodu B:GROUP Havlíčkobrodský půlmaraton jsme se z kapacitních důvodů rozhodli ukončit organizaci tohoto běžeckého závodu.

 

Velice nás těší, že náš zprvu amatérský organizační tým dosáhl tak vysoké úrovně závodu a že se celá akce stala velmi oblíbenou a vyhledávanou sportovní příležitostí nejen pro běžce z Vysočiny.

 

Věříme, že hlavní smysl závodu - inspirovat lidi k pravidelnému pohybu, běhání - byl úspěšně splněn. Jsme také velmi rádi, že si řada běžců odnesla z našich závodů neopakovatelné zážitky, kdy často překonali sami sebe.

 

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří uskutečnění závodů B:GROUP Havlíčkobrodského půlmaratonu umožnili: běžcům, partnerům, městu Havlíčkův Brod, Kraji Vysočina, realizačnímu týmu a dobrovolníkům z řad široké veřejnosti.

 

Díky vám, běžcům, jsme vytvořili skvělou a neopakovatelnou atmosféru při každém ročníku.

 

Děkujeme za vaše pozitivní reakce a věříme, že se na trase kolem řeky Sázavy budeme i nadále při trénincích potkávat. Přejeme vám všem mnoho nových běžeckých zážitků!

 

 

Organizační tým B:GROUP Havlíčkobrodského půlmaratonu


Copyright © Havlíčkobrodský půlmaraton 2016 | edited by n.e.s.p.i