23.09.2017

4. ročník je úspěšně za námi

4. ročník B:GROUP Havlíčkobrodského půlmaratonu je úspěšně za námi a velké díky patří všem, kdo umožnili uskutečnění dalšího ročníku tohoto závodu. Rádi bychom poděkovali závodníkům a fanouškům, kteří vytvořili úžasnou atmosféru během celého dne. Poděkování patří také partnerům, dárcům a všem dobrovolníkům.

 

Tým pořadatelů B:GROUP Havlíčkobrodského půlmaratonu

21.09.2017

Doprovodný program

Pro děti i dospělé je připraven pestrý doprovodný program. Děti se mohou těšit na zábavné punk účesy, k tomu si přidají atraktivní airbrush tetování a mohou se jít zvěčnit do našeho fotokoutku (fota budou následně poskytnuta ke stažení). Ale především čeká na děti řada sportovních a výtvarných stanovišť, mohou si připravit své vlastní palačinky a nebude chybět ani skákací hrad.


V průběhu dne nás čekají vystoupení ve fitness step aerobiku v podání TSM Fanatic. Fanatic pro veřejnost připraví také dva spinningové stroje k vyzkoušení simulace běhu v terénu.


Čekání na vyhlášení výsledků zpříjemní hudební skupina DEVILEM, na kterou se můžete těšit i během AFTER PARTY.

06.09.2017

Využijte možnost startovného do 10.9.2017

Při on-line registraci a platbě startovného do 10.9.2017 získáte triko s motivem závodu a jméno na startovním čísle. Využijte tuto příležitost a zaregistrujte se ZDE

17.08.2017

Charitativní Procházka pro Viktorku

V letošním ročníku proběhne od 13:30 charitativní Procházka pro Viktorku. Výtěžek z dobrovolného vstupného pomůže v boji malé Viktorky se zákeřnou svalovou atrofií. Více informací naleznete v sekci Propozice – Procházka pro Viktorku.

09.05.2017

Registrace zahájena!

Registrace na 4. ročník B:GROUP Havlíčkobrodského půlmaratonu byla zahájena. Přihlásit se můžete do hlavního závodu a dvou a čtyřčlenných štafet. Pro děti jsou opět připraveny dětské závody, tentokrát s rozšířeným počtem kategorií. Podrobné informace naleznete v sekci Propozice.

18.01.2017

Termín závodu 4. ročníku

4. ročník B:GROUP Havlíčkobrodského půlmaratonu se bude konat dne 23. září 2017.

17.09.2016

3. ročník B:GROUP Havlíčkobrodského půlmaratonu

je za námi a díky patří všem, kdo umožnili uskutečnění dalšího ročníku tohoto závodu. Od organizátorů, přes partnery, dárce a v neposlední řadě i závodníky a fanoušky, kteří vytvořili skvělou a neopakovatelnou atmosféru celého dnešního dne. Těšíme se na setkání s Vámi v příštím roce.

 

Tým pořadatelů B:GROUP Havlíčkobrodského půlmaratonu.

15.09.2016

On-line registrace byla ukončena

Registrovat se lze již jen osobně při prezenci. Do naplnění kapacity hlavního závodu zbývá již jen 11 volných míst. Vzhledem k pořádání Mistrovství ČR veteránů v půlmaratonu bude registrace na místě umožněna všem závodníkům starším 50 let nehledě na kapacitu závodu. Registrovat na místě se mohou i účastníci závodu 2-členných štafet (k dispozici je 10 volných míst) a děti (počet není nijak omezen).

08.09.2016

I letos budete moci využít služeb regeneračního centra

Účastníci závodu si mohou dopřát masáže a nechat na sebe aplikovat kineziologické tejpy. O péči běžců se postará tým masérů z masérské školy Petr Beran – Vzdělávací středisko Vysočina s fyzioterapeutem a odborníkem na tejpování Mgr. Richardem Jislem ze společnosti Fysiotape. Proto neváhejte a navštivte regenerační centrum, které bude k dispozici během celého závodu. Tejpování (zpoplatněno) oceníte především před závodem, zatímco po náročném výkonu svaly příjemně uvolní masáže (zdarma).

01.09.2016

Poslední příležitost zvýhodněného startovného

Využijte poslední příležitost zvýhodněného startovného, které platí do 4. 9. 2016. Jako dárek získáte triko s motivem závodu a jméno na startovním čísle. I po tomto datu se můžete on-line registrovat do 14.9.2016

25.08.2016

Doprovodný program

Zázemí závodu bude obohacené o pestrý doprovodný program. Na své si přijdou hlavně nejmenší, pro které bude připraveno mnoho sportovních i tvůrčích disciplín, tvoření z balónků a oblíbené malování na obličej. Zkrátka nepřijdou ani dospělí, kteří budou mít příležitost porovnat síly na siloměru a vyzkoušet si test rychlosti. V rámci programu se bude také konat módní přehlídka partnerské společnosti Pleas.

24.05.2016

Staň se pořadatelem!

Nechceš běžet, ale přesto chceš být součástí tohoto závodu?


Podrobnější informace naleznete v přiložené pozvánce. 

Pozvánku si můžete stáhout ZDE.

22.04.2016

On-line registrace zahájena

Registrace na další ročník B:GROUP Havlíčkobrodského půlmaratonu byla dnešním dnem zahájena. Registrovat se můžete do hlavního závodu nebo do závodu dvou a čtyřčlenných štafet. Novinkou je závod firemních štafetových týmů. Zároveň již nyní můžete do dětských závodů registrovat své děti. Prvních 110 přihlášených (50 jednotlivců a 20 štafet) získá zvýhodněné startovné 250 Kč. Podrobné informace naleznete v propozicích závodu.

26.03.2016

Informace k 3. ročníku

3. ročník B:GROUP Havlíčkobrodského půlmaratonu se bude konat dne 17. září 2016. V rámci tohoto ročníku bude také pořádáno Mistrovství ČR veteránů.


Registraci otevřeme 22. dubna 2016. 

21.9.2015

Poděkování

Rádi bychom poděkovali všem závodníkům a divákům za skvělou atmosféru během 2. ročníku B:GROUP Havlíčkobrodského půlmaratonu. Poděkování patří také všem dobrovolníkům, kteří se na pořádání závodu podíleli a všem partnerům a dárcům, kteří mají velkou zásluhu na tom, že se akce mohla uspořádat. Vaše příznivé ohlasy nás těší a dodávají nám energii do další práce. Už teď se těšíme na setkání s vámi v příštím roce.

Tým pořadatelů B:GROUP Havlíčkobrodského půlmaratonu.

16.9.2015

Kapacita závodu je naplněna

Vzhledem k tomu, že kapacita závodu byla naplněna, on-line registrace byla uzavřena. Také registrace na místě do hlavního a štafetových závodů nebude možná. Registrovat se budou moci pouze děti, a to v sobotu na místě. Děti mají startovné zdarma.

28.08.2015

Regenerační centrum s masážemi a tejpováním

Novinkou letošního ročníku bude regenerační centrum, ve kterém si účastníci závodu mohou dopřát masáže a nechat na sebe aplikovat kineziologické tejpy. O péči běžců se postará tým masérů z masérské školy Petr Beran – Vzdělávací středisko Vysočina s fyzioterapeutem
a odborníkem na tejpování Mgr. Richardem Jislem ze společnosti Fysiotape. Proto neváhejte a navštivte regenerační centrum, které bude
k dispozici během celého závodu. Tejpování oceníte především před závodem, zatímco po náročném výkonu svaly příjemně uvolní masáže.
 

9.7.2015

Upravená trať přináší několik novinek

Připravili jsme pro vás atraktivnější trať, a to díky novému prodloužení cyklostezky podél řeky Sázavy. Odpadá stoupání v ulici U Sv. Jána, běh
po nezpevněném terénu a snižuje se počet otáček na jednom okruhu ze tří na jednu. Tato nová trať je certifikovaná dle Českého atletického svazu, tzn. délka trati je přesně změřena certifikovaným měřičem. Celá trať bude po dobu závodu uzavřena pro veřejnost. Nová trať také umožňuje zvýšit počet startujících, a to na 250 běžců v hlavním závodě. Popis trasy naleznete v sekci Trasa závodu.
 

2.6.2015

Partneři půlmaratonu

Havlíčkobrodský půlmaraton by se jen stěží uskutečnil bez podpory sponzorů. Generálním partnerem je holding B:GROUP, hlavními partnery jsou společnosti ACO Industries a Všeobecná zdravotní pojišťovna. Mediálně půlmaraton podporuje Havlíčkobrodský deník. Na sportovní akci
se dále finančně podílí Město Havlíčkův Brod a Kraj Vysočina. Více informací i o dalších partnerských organizacích naleznete na stránce Partneři.

12.4.2015

Aktualizovány Propozice závodu

V sekci Propozice závodu můžete najít aktuální informace k organizaci závodu pro letošní ročník. Určitě také navštivte stránku Rady a tipy, které jsme pro vás také upravili.

B:GROUP ACO Kraj Vysočina HAVLICKUV BROD


Copyright © Havlíčkobrodský půlmaraton 2016 | edited by n.e.s.p.i